Tekli Mesajlari izle
Eski 07-05-2006, 01:39 AM   #28
kasirga78
ÇaKaL Üye

kasirga78 'in Avatari

Kayit Tarihi: Mar 2006
Mesajlari: 1,424
Teşekkür Etme: 332
Teşekkür Edilme: 181
Teşekkür Aldığı Konusu: 102
Üye No: 11279
Rep Puanı : 9245
Rep Derecesi : kasirga78 has a reputation beyond reputekasirga78 has a reputation beyond reputekasirga78 has a reputation beyond reputekasirga78 has a reputation beyond reputekasirga78 has a reputation beyond reputekasirga78 has a reputation beyond reputekasirga78 has a reputation beyond reputekasirga78 has a reputation beyond reputekasirga78 has a reputation beyond reputekasirga78 has a reputation beyond reputekasirga78 has a reputation beyond repute

Alinti:
orjinal mesaji gonderen donotforget
slm arkadaşlar. valla foruma yeni üye oldum. hiç bişey bilmiorum dersem yalan olmaz. sıkıntı sıkıntı nereye kadar!! bu forumdaki üylerin çok yardımcı olduklarını duymuştum. acaba ne kadar doğru!! hadi bakalım bu güzel kardeşiniz bişeyler paylaşında bizde öğrenelim!!! :smile:
Kardeş Bu forum zaten paylaşım yeri hangi konuda ne öğrenmek ne payllaşıldığını görmek istiyorsan ilgili bölüm başlıklarına bakarak görebilirsin.Emin olki bu forumdas çok eğlenceli vakit geçireceksin. Tek isteğimiz paylaşılan konulara küçükte olsa olumlu yada olumsuz yorum yapman hiç olmadı bir teşekkür yazman. Genede sormak istediğin bir şeyler olursa burdan yaz ben veya bir başkası mutlaka yardımcı olacaktır.

Hep Destek Tam Destek
Ne Kupa Büyüklüğü Ne Şampiyonluk
Sevdamıza Kimse Engel olamaaz
Bazen Hüzün Vardır Bazen Mutluluk
FENERBAHÇE sevgisinin Adı Konamaz
kasirga78 Ofline