Tekli Mesajlari izle
Eski 01-22-2007, 10:02 AM   #7
erhangulsum
Geçerken Uğradım

erhangulsum 'in Avatari

Kayit Tarihi: Sep 2005
Mesajlari: 102
Teşekkür Etme: 12
Teşekkür Edilme: 55
Teşekkür Aldığı Konusu: 22
Üye No: 1051
Rep Puanı : 2771
Rep Derecesi : erhangulsum has a brilliant futureerhangulsum has a brilliant futureerhangulsum has a brilliant futureerhangulsum has a brilliant futureerhangulsum has a brilliant futureerhangulsum has a brilliant futureerhangulsum has a brilliant futureerhangulsum has a brilliant futureerhangulsum has a brilliant futureerhangulsum has a brilliant futureerhangulsum has a brilliant future

Alinti:
orjinal mesaji gonderen kasatoora Mesaj izle
eyvallah kardeşim çok güzel paylaşım indirmeye başlıyorum tabi bu bağlantı ile ne kadar sürede indiririz bilmem ama sorun çıkmayacak gibi görünüyor içeriği hakkında daha detaylı bilgilerde verebilirsen sevinirim...Kullanımı, arayüz Türkçe kullanım var mı?....

valla ben 256 ile 2 günde tamamlamıştım, benim indirdiğim 29 linklikti. hepsini 100er mb yaptığım için 20 part oldu.

Adamların yaptığı olay, öğrenmek istediğin dili o dilde fotoğraflar ile okunuşunu, yazılışını, söylenişini aynı anda öğretmek.

Resime bakarken yazılanlardan neyin ne olduğunu zaten 4 seçenekli yazılarla görüp anlıyorsun.

mesela 4 tane resim var, 4 tane de kelime. bunu sesli olarak sana söylüyor ve söylenişinden yazılışını, fotoğraftan da kelimenin anlamını beynine kazıyorlar. doğrusunu bulunca sesle uyarıyor zaten.

kesinlikle deneyin. ne demek istediğimi daha iyi anlıcaksınız
erhangulsum Ofline