Tekli Mesajlari izle
Eski 02-18-2008, 02:09 PM   #30
Kéan aRs
Aşmış Üye

Kéan aRs 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2007
Mesajlari: 14,099
Teşekkür Etme: 125
Teşekkür Edilme: 197
Teşekkür Aldığı Konusu: 120
Üye No: 44060
Rep Puanı : 10060
Rep Derecesi : Kéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond repute
Belirlenen

Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır.
*Dünya bir gündür, o da bugündür!
*Sen, sen ol! Asla biz olma.
*Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
*Azdan az, çoktan çok gider.
*sadece şahlar hamleleri önceden sezer.
*hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır
*özgürlük, sonu meçhul bir firardır.
*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
*Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
*Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'dur.
*bela, kişinin sevdiklerinden gelir.
*HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN SENDE SEVERMİSİN
SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR
SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. *AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN..
*Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur...
*Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.
*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
*İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...
*Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
*Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..
İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
*Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da... Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...
*Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
*seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo
*Eğer ******* uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş...
*Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....
*Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım
*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

RAP MSN NİCKLERİ

Kibarlıktan çıt kırıldım bak darıldım
Karın kasım kasıldı gülmekten ben yarıldım

Eskilerde izler hafızamda sisler
Silinmeyen bir gerçek varsa çatlayan duvar çöker!

Bitti demek zor alevi dost yüze düşman
Mumlar sönmez oldu bastığım nedenler hüsran!

Bilinç altı tuz buz ayna ömür yalancı sayfa
sen yaşamda tayfa o gemiden firarda.

Bir çocuk var ve birde kanayan acıları
Bir sokak var gördüğünde ağladı.

Bilki amasız amansız acımasızdır elalem
Sen seversin o sever oyun biter divanem

Acıdan miden bulanır baş döner nerde çarem
Aramaktan dizler çöker omuz düşerki madem

KADER ELLERİNİN ARASINDAN YOK OLSUN
DARGIN ÇEHRE SAHİBİNE DOST OLSUN

SÖNEN MUM SONUNCU DÖNEN KUŞ HABERCİN OLSUN
SORULAR SUALİN SİTEMİN DUAN OLSUN

mükemmel değil ki, ne umdun ki benden

benim kusrum anca naz, seninkisi Mesavi

Hayatından bir eser ve bin zafer, kazı-kazan kazandığın
Bir adam ve bin keder.

billur su kusursuz, ruhum sensiz huzursuz

Ahlaksız merhametsizin yanında kaLmaya devam ederse maskeLer düşer Şak Şak cıLAr yanında gider

Kaşım kaç kere aÇıLdı yarıldı Burnumdada kan
Yinede rap dedim yürüdüm açık devettiğim her an

Şimdi bazı bebeLer konuşup rap i küfürLü ezme
Ama haberLEri yok hece çok yakınLarında gece

Ne oLacak diorsun bardağam rakıyLa doLsun
Senin korktuğun yerde benim mekanım oLsun

Bu gece ölümüne hissettim
Kiskanc gözleri mahvettim

Aydinliklara kossana evlat
Bize bak yanlis yapani hep yak

Inkâr etme,sükret yasamak cok net
Cünkü reddettin,kendini kestin
Poyraz ile karanliklarin üzerine estin

Bir baktik yalniz kaldik iki yarali, kaderim orali
Dert cile cekmek sokakta sürtene ekmek yok

Devriye gezen memurlar sok oluyor
Rap doluyor kalbimin odalarina

düşmanlık besliyoruz biz
Kalmadi dostum ne de aklimda bir iz..

Bunalimin esiri oldum ciktim
Agladim her gece tek basima

Yaralarima merhem olacak birini bulamadim ariyorum hâlâ

Ölümü düsündüm her gece bedenim yatsin artik cansiz ve
Birini düsündüm beni tutsun ceksin bu adam hep sanssiz

Anlam veremedim,veremiyorum insanlar yapiyor hep rol
Benim gibi iyiler sayiyor yerinde kötüler aliyor hep yol

Iyi niyetime hep kendimi verdim degisemez artik cok zor
Durumuna baktim kendine dikkat dostlari tanimak cok zor

Cevreme kendime baktim inanamadim müskül hayrete düstüm
Kaldim yine tek basima bombos dünya ahiret hayata küstüm

AŞK İLE İLGİLİ MSN NİCKLERİ

Alı$ma ßana Ne Yapacaqim ßeLLi oLmaZ ßenim.ßuqun Varım yaRın ßirden yOk oLurum.Dokunma ßana Kapanmami$ YaraLarLa DoLuYuM

UZUN BİR UÇURUMUN TAM KENARINDAYIM.YUKARIDA HAYALLERİM AŞAĞIDA SEN VARSIN.ŞİMDİ SANA SORUYORUM SEN BENİM YERİMDE OLSAN napardın??

ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм вαвαм∂αη...вαкѕαηα gι∂ιуσя ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιуєη ιηѕαη....

)§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..

Biraz Kül, Biraz Duman, o benim işte

Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde Ne de kendim beni buldu bende...

Tam KarsiYa GéÇéRKéN BirakTiğin ''O'' éL BéNim ..

yoq canımın içi kaLbim dayanmzz oLduu $imdi!nede sewmi$im emanet ßu yürek sanki..kaLbim ağLıyor..ta$ deiLki ßu yüreq dayanmıor...!!

HAYAT BIR DAMLA SU ISE ASK BIR DAMLA GÖZYASIDIR

уαℓηızıм, уαℓηızℓığıм вєηι ∂ιηℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ηє ναякι вυ şαякıуı ѕöуℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ιçιм∂єη вιя вυℓυт αкıρ gєçιуσя, уαℓαη∂α σℓѕα мυтℓυуυм вυ вαηα уєтєя

нαηgι göηüℓ∂є уαη∂ıη вöуℓє уαηgıηℓα ѕєη,
уα вєηιм gözℓєяιм∂ι ѕєηι вαмвαşкα göяєη,
уα вαşкαѕı вıяαкıρтα gєçмιş ѕєηι göямє∂єη.

Bilirmisin ******* ne kadar uzun gelir bekleyenlere
Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense..

Ölsemde dik durmaz, sarhostur mezar taşım...]

sustum avaz avaz yokLuğuna!!!...

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

κalbiмde καηaγαη γaяαмsιη«

D!KEN OLMAZSA KAN AKMAZ KAN AKMAZSA GÜLÜN KIYMET! KALMAZ!!!...

Bugünü yaşıyorsam eğer,
Gelecek günlerin seni getireceğine inandığım içindir.

DUSLERIM VARDI GORMEKTEN KORKTUGUM,HISLERIM VARDI SOGLEMEKTEN KORKTUGUM,SIIRLERIM VARDI YAZMAKTAN KORKTUGUM,SIMDI SEN VARSIN KAYBETMEKTEN KORKTUGUM...

GULU SEVKI DIKENI BATMASIN,OYLE BIRINI SEVKI,SENI ALDATMASIN.SEV AMA ALDANMA SEVIL AMA ALDATMA,BILMIYORSAN SEVMEYI TASIMA O YUREGI...

Seni Birakiyorum Bir Elveda Bile Diyemeden, Seni Seviyorum, Seni Bile Goremeden...

Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun belki de hatirlamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin

BüYÜK AŞKLAR NEFRETLE BAŞLAR...BENİM AŞKIM SEVGİYLE BAŞLADI NEFRETLE BİTTİ

Hey MeZarCı ßaNa OyLe ßIr MeZar Yapqi OkuyaNLara Dert OlsuN UstUNe OyLe DErTLı YaZqı $evqıLım OquDukca KahroL$uN

GiTTiN AMA BiTMEdiN....

Gïd€ñ ßµ Y0lcuLardaN €n ç0k ߀n ŞanssızıM N€Kadar ç0k YaşadıysaM 0 KadaR ç0k YaLnızıM

ben asLa aqLamam déyip héR qécé yataqa yaTTıqında akLına o geLip qöZündén iKi damLa ya$ süZüLüy0Rsa éqéR uTançLa i$Té o ZamaNn a$ıksınN déméKTiRr..

Ne UnutabiLdim, Ne aLı$abiLdm.. ßöyLe geçior günLerim.. ßen o, gönLü geni$Lerden deiLm.!!

ßu bir masaLdı.. Hep sen anlattın ! Çocuktum, İnandım..

Ne ara Ne de Sor ßundan Sonra, Sakın Çıkma ßir Daha Yoluma.. Seni siLdim, sni gömdüm içimde en kuytu KaranLığa.!!

Gözdn uzksa gönldn de uzak, eskidndi gidne yas tutmk

DépRém qibi qiRdin qönLümé Fay haTtı çizDin yüreqimé énKazLaR bıraKtın üzéRimdé, özLénméKtésin 8,4 şiddeTindé..

AşKını SoK GöZüne GöZüne Bir Daha Gözükme GöZüMe...

ŞşşşTTttt!!! HayaT Seni Her ŞekiLde Yaşarım FaRK eTMez !!!!

bén né zamaN tahttAn indim Ki..?siZz kraL 0LdunuzZ...??

sevmek kolaydır.sevilmek zordur.mühim olan sevmek değil sevilmeye laik olmaktır

€N BÜYÜK HATAM S€N! $€VM€K D€!!L $€N!N ߀N! $€VM€N! ߀KL€M€KT!..!!

Br rüzgar esti kokn gibydi bir müzk çaldı senn g!by! b!r güne$ doğdu sıcaklığn gibiydi kalbime bir kalp girdi galiba sennkyd!!!!...

gözlerin her yerde onu arıyorsa bir şarkı bzn ağlatıorsa ve ******* onu sana özletiorsa snde bnm gibi aşıksn arkadaş.....

Bir gün yolda durdum aşk nedir diye bir deliye sordum öyle bir güldüki korktm ve sora dediki bn nedn deli oldum ....

S€VM€K B!R €YL€MD!R YAŞAMAK !Ç!N T€K S€B€PT!rR...

KORKTUĞM Y!T!rM€K D€!Lkİ VAZG€Ç€M€M€KT! ߀LK!D€ !ST€D!Ğ!M T€K R€NKT! AMA $!YAH D€!LD!....

SANMAK! !SM!N! b!R bAŞKAsI s!L€cK sNLe bAŞLaDı SeNLe bİtEcK...

sEvMeSiNİ sEn ÖrETTN uNuTmaSıNı dA sN öReTt...

eğr bir gün ayrılırsan sevdiğinden yaş akmasn gözlernden sitm etme değmz gerçk sevn asla terketmez...

ACILARIN MUTLULUKLARINA ENGELSE
ÜMİTLERİN TÜKENDİYSE
YÜREĞİN SENİ UÇURUMUN KENARINA GETİRDİYSE
DUR!! GİTME!!!
AŞKIM BEKLE!!
AŞKIN OLMADAN NEREYE=)

ÜÇ HARFİ YAN YANA GETİRMİŞLER GENÇLERİN BAŞINA DERT ETMŞLER(AŞK)

İTALYADA AŞK TRAJEDİ FRANSADA KOMEDİ ALMANYADA DRAM BİZİM ÜLKEDE HARAM!!!!

S€N S€VM€ BENİ ASKNDA YALAN S€NN G!b!

İSYANIM YALNIZLIĞIMA YALNZLIĞIMSA SONSNZLUĞA...

BUNCA HÜZN BİZDE İYİ DURMADI VE BU AYRILIK BU AŞKA HİÇ YAKIŞMADI...

NE AĞLAMAKTN GÖZYŞLARIM BTTİ NE DE İÇİMDEKİ ACI DİNDİ...

BABAMDAN ÖĞRENDM YERDE EKMK BULUNCA YÜKSK YERE KOYMAYI..KUŞLAR YER DERDİ BN HİÇ YİYENİ GÖRMEDM.SENİ GÖRDÜĞÜM AN ULAŞABİLECĞİM EN YÜKSK YERE KOYDM ŞİMDİ NERDESİN?KUŞLAR MI YEDİ DERSİN....

YALNIZM...
KİMSM YOK...
KORKUORM...
ELİMDN HİÇBİŞY GELMİOR...
AĞLIORUM HALİME...
SICK BİR EL TUTSA YÜREĞİMDN...
ÇELİP ÇIKARSA ŞU DİPSZ KUYUDAN
UZANSAM TUTAR MISIN ELİMİ???

BU YALAN DÜNYADA GERÇEK SEVGİ VARMIKİ SEVEYİM ARTIK SEVGİYE İNABNMAYAN BİRİSİYİM ACILAR BIRAKIN PEŞİMİ HAYATA DEVAM EDEYİM...!!!!!!!!!!
Kéan aRs Ofline   Alinti Yaparak Cevapla