Tekli Mesajlari izle
Eski 06-07-2009, 01:10 AM   #1
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2005
Mesajlari: 7,071
Teşekkür Etme: 5
Teşekkür Edilme: 16
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 4
Rep Puanı : 67186
Rep Derecesi : styla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond repute
Belirlenen Bank Asya Ligi Haberleri Buraya...

Akgül'den taraftara uyarı..
Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, "Sahipsiz Adana diyorsunuz, sahipsiz bırakanlara tepki göstereceğinize kulübe ve bana zarar veriyorsunuz" dedi ve taraftarları tahrike kapılmamaları için uyardı..

Adanaspor'da Başkan Bayram Akgül 31 günlük ayrılıktan sonra kolları sıvadı.
Akgül ilk olarak taraftarlarla diyalog kurdu. Görevi bıraktığı günden bu yana "Adanaspor başkanının taraftarları kamuoyu önüne attığı" yolundaki serzenişlere karşın Bayram Akgül taraftarlara hitaben bir konuşma yaptı. Aytaç Durak'ın makamından ayrıldıktan sonra Başkan Bayram Akgül, taraftarlardan tahriklere kapılmamalarını istedi.

Görevi bıraktığı gün yaptığı açıklamanın çok net olduğunu ve kesinlikle Adanaspor taraftarını ateşe atmak için bir açıklama olmadığını ve büyük Adanaspor taraftarına her zaman saygı duyduğunu anlatan Bayram Akgül, "Öncelikle göreve dönmemde Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak'ın büyük katkısı oldu. Birkez daha Adanaspor camiası adına Aytaç Durak'a teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.

Yaptığı ilk açıklamayı Adanaspor taraftarlarına hatırlatan Başkan Bayram Akgül, "Sahipsiz Adana derken sizden ve kendimden bahsetmedim. Ben sadece sahipsiz Adana diyorsunuz, sahipsiz bırakanlara tepki göstereceğinize kulübe ve bana zarar veriyorsunuz ifadelerini kullandım. Bu sözlerim ne yazık ki siz büyük Adanaspor taraftarına yanlış aksettirildi. Halbuki benim amacım sahipsiz bırakanlara tepki vermeniz gerektiğini ifade etmekti" dedi.

"Olayları yanlış aksettirenleri bundan sonra hiçbir şekilde ciddiye alınmamasını" isteyen Akgül, tahriklere kapılmayın uyarısında bulundu. "Sizlere yanlış aksettirenlere en güzel cevabı sezon başında yapacağımız transferlerle vereceğiz" diyen Bayram Akgül, Adanasporluların rahat olmasını ancak takımlarına sahip çıkmalarını ve her konuda destek vermelerini istedi

styla45 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla