Tekli Mesajlari izle
Eski 11-29-2009, 01:56 AM   #10
mss32dll
Geçerken Uğradım

Kayit Tarihi: Jan 2007
Mesajlari: 58
Teşekkür Etme: 3
Teşekkür Edilme: 11
Teşekkür Aldığı Konusu: 5
Üye No: 29632
Rep Puanı : 560
Rep Derecesi : mss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished road

Alinti:
orjinal mesaji gonderen mel_i_ke Mesaj izle
1-cok sacma cunku bu devırde kımse babasının hayrına bısı vermez yanı bı sıteye gırmekle ööle iphone fln .. cok sacma
2-bıraz arastırdm uyelık ıcın tel nonu ıstıyolar bn okudugum bölum geregı bu tarz seylerden cok anlarım tel nonu vermek demek bazı uzman kısıler tarafından snn bazı bılgılerıne ulasmak demek ve bununda daha kotu sonuclar getırmesı demek
3-sen nası bu konu hakkında dusuncelerını paylasıyosan baskalarınada saygılı ol lutfen
4-sana bu konuda om attım ona cvp verırsen sevınırım yoksa bu konu hakkında baska yollara bakvurmak zorunda kalırım ..

Babasının hayrına vermiyor illaki, adamlar hatrı sayılır bir şekilde reklam yapıyor ve bunun karşılığını alıyor, internet kullanan insanların bunu hemen anlaması gerek aslında.

Üye olurken telefon ve adres bilgilerini alıyorlar ve kargo için kullanıyorlar.

Konu gayet açık anlayamadığınız bir kısım varsa sorabilirsiniz anlatayım. Konu hakkında ne tür başka yollara başvuracağınızı anlayamadım fakat ben?

styla45
mss32dll Ofline   Alinti Yaparak Cevapla