www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 02-19-2006, 08:38 PM   #1
reco_carsi
Müstakbel Üye

reco_carsi 'in Avatari

Kayit Tarihi: Dec 2005
Mesajlari: 191
Teşekkür Etme: 11
Teşekkür Edilme: 129
Teşekkür Aldığı Konusu: 73
Üye No: 4729
Rep Puanı : 6460
Rep Derecesi : reco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond repute

kankalar benim yaşım 15. dolayısıyla bu konularda hiçbir bilgim yok. neden haberlerde öldü mü yaşıyor mu diye çıktı? öldüyse( yaşıyorken ne yaptı, amacı ne idi) bilgilerinizi benimle paylasırsanız cok sevinirim. şimdiden tesekkürler ABİLERİM :smile:
reco_carsi Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski Bugün   #n/a 
Teşekkür Botu
Bot
bot Çevrimiçi

Giriş Tarihi: Ocak 2005
Üye No: 0
karaçanak (04-17-2006) bu konu için teşekkür ettiler...
bot Çevrimiçi Tesekkur botuna Rep veremezsiniz. Yinede Tesekkurler. Kurallara Aykırı Mesajı Bildir  
Eski 02-19-2006, 10:11 PM   #2
CLuber
ÇaKaL Üye

CLuber 'in Avatari

Kayit Tarihi: Nov 2005
Mesajlari: 1,043
Teşekkür Etme: 216
Teşekkür Edilme: 223
Teşekkür Aldığı Konusu: 126
Üye No: 3361
Rep Puanı : 11059
Rep Derecesi : CLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond reputeCLuber has a reputation beyond repute

yaşıyo ş....z... kardeş
Eski 02-19-2006, 11:58 PM   #3
Tathar Elanessé
ÇaKaL Üye

Tathar Elanessé 'in Avatari

Kayit Tarihi: Sep 2005
Mesajlari: 1,424
Teşekkür Etme: 145
Teşekkür Edilme: 408
Teşekkür Aldığı Konusu: 212
Üye No: 602
Rep Puanı : 29938
Rep Derecesi : Tathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond repute

madem bilgi istedin vereyim 2 kişilği olan bir kişiydi......!
bir sanatçı kişiliği,birde şerefsiz kişiliği.....!
TÜRKİYEDEN KAÇTIGINDA ARABAMI ŞEREFSİZLERİN ÜLKESİNDE BIRAKTIM,BANA EN ÇOK KOYAR DİYEBİLECEK KADAR HEMDE
ama çok güzel şarkılar da yaptı buda bir gerçekti,defalarca pkk bayragı altında konserler verdi abdullah öcalanla fotograflar çektirdi, SÖZDE kürdistan bayragını konserlerine taşıdı,işte boyle bir adamdı o bir vatan hainiydi.....!
benden bu kadar arkadaşlar sizde anlatın.....!

Tanıdıktı yalnızlık oysa
Haklısın belki yanımda
Hazırdım bu kez mutluluğa
Nerden çıktı şimdi bu ayrılık

Öyle boş öyle boş ki bu dünya
Güneşim sandım seni oysa
Girdabın içinde yaşarken
Yakamoz yakamoz çakar aklıma

Susadım sana tek bir nefeste
Yaşadım aşkımı bir heveste
Gözümün önünde durma n''olur
Yaşamak öyle zor ki bu bedende

Hadi yoluna eyvallah
Mutlu ol gülüm işallah
Sen geçen günün ardından
Bi başına kalma inşallah
Tathar Elanessé Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 02-20-2006, 01:14 AM   #4
GeCeLeR
Guest

Mesajlari: n/a
Üye No:

Alinti:
orjinal mesaji gonderen flywalker
madem bilgi istedin vereyim 2 kişilği olan bir kişiydi......!
bir sanatçı kişiliği,birde şerefsiz kişiliği.....!
TÜRKİYEDEN KAÇTIGINDA ARABAMI ŞEREFSİZLERİN ÜLKESİNDE BIRAKTIM,BANA EN ÇOK KOYAR DİYEBİLECEK KADAR HEMDE
ama çok güzel şarkılar da yaptı buda bir gerçekti,defalarca pkk bayragı altında konserler verdi abdullah öcalanla fotograflar çektirdi,kürdistan bayragını konserlerine taşıdı,işte boyle bir adamdı o bir vatan hainiydi.....!
benden bu kadar arkadaşlar sizde anlatın.....!
kurdistan diye bir devlet yoktur bundan dolayı bayrağıda yoktur sözde kurdistan devletinin sözde bayrağı desek daha olur ..
Saygılar

GeCeLeR
  Alinti Yaparak Cevapla
Eski 02-20-2006, 01:15 AM   #5
GeCeLeR
Guest

Mesajlari: n/a
Üye No:

ahmet kaya konusuna gelince sesine ve muziğine hayran olduğum ancak siyasi düşüncelerinden ve ülkeme karşı olan söylemlerinden dolayı tiskindiğim hatta ve hatta insalıktan dışladığım vatan haini bir kimse diye tanım yapabilirim....
Saygılar
GeCeLeR
  Alinti Yaparak Cevapla
Eski 02-20-2006, 01:20 AM   #6
Tathar Elanessé
ÇaKaL Üye

Rep Derecesi : Tathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond repute

Alinti:
orjinal mesaji gonderen GeCeLeR
kurdistan diye bir devlet yoktur bundan dolayı bayrağıda yoktur sözde kurdistan devletinin sözde bayrağı desek daha olur ..
Saygılar

GeCeLeR
pardon kanka gözümden kaçmış......!

Tanıdıktı yalnızlık oysa
Haklısın belki yanımda

Güneşim sandım seni oysa
Girdabın içinde yaşarken

Hadi yoluna eyvallah
Mutlu ol gülüm işallah
Sen geçen günün ardından
Bi başına kalma inşallah
Eski 02-20-2006, 10:15 PM   #7
reco_carsi
Müstakbel Üye

reco_carsi 'in Avatari

Kayit Tarihi: Dec 2005
Mesajlari: 191
Teşekkür Etme: 11
Teşekkür Edilme: 129
Teşekkür Aldığı Konusu: 73
Üye No: 4729
Rep Puanı : 6460
Rep Derecesi : reco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond reputereco_carsi has a reputation beyond repute

TeŞekkÜrler Kankalar Benİ AydinlattiĞiniz İÇİn.
reco_carsi Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 02-22-2006, 02:20 PM   #8
berkaykucuk
Müstakbel Üye

berkaykucuk 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jan 2006
Mesajlari: 194
Teşekkür Etme: 30
Teşekkür Edilme: 24
Teşekkür Aldığı Konusu: 8
Üye No: 8136
Rep Puanı : 1265
Rep Derecesi : berkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to behold

sana katılmıyorum bu adam sadece kürtçe klip çekmek istediği için ona karşı magazinciler ve tüm köşe yazarları linç kampanyası başlatıp (çünkü bu ülkede vatansever olduğunu göstermenin en sağlam yolu birilerini vatan haini ilan etmektir) onu resmen dışlayıp sürgüne gönderdile ve bu adama devlette sahip çıkmadı bir anda istenmeyen sevilmeyen adam konumuna geldi bende olsam aynı şeyi yapardım bir insanın kendi ülkesinden kovulması çok acı verici zaten oda bu acıya dayanamayıp öldü ben kendisine allahtan rahmet diliyorum.
berkaykucuk Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 02-22-2006, 02:25 PM   #9
Tathar Elanessé
ÇaKaL Üye

Alinti:
orjinal mesaji gonderen berkaykucuk
sana katılmıyorum bu adam sadece kürtçe klip çekmek istediği için ona karşı magazinciler ve tüm köşe yazarları linç kampanyası başlatıp (çünkü bu ülkede vatansever olduğunu göstermenin en sağlam yolu birilerini vatan haini ilan etmektir) onu resmen dışlayıp sürgüne gönderdile ve bu adama devlette sahip çıkmadı bir anda istenmeyen sevilmeyen adam konumuna geldi bende olsam aynı şeyi yapardım bir insanın kendi ülkesinden kovulması çok acı verici zaten oda bu acıya dayanamayıp öldü ben kendisine allahtan rahmet diliyorum.
arkadaşım bu söylediklerine inanıyorsan sana başka bir sey demenin bir anlamı oldugunu sanmıyorum çunku 31 sene gözlerini kapatarak gezdiysen (profilinde 31 yaşında oldugun yazıyor) bu saatten sonra açamazsın....!

Tanıdıktı yalnızlık oysa
Haklısın belki yanımda

Güneşim sandım seni oysa
Girdabın içinde yaşarken

Hadi yoluna eyvallah
Mutlu ol gülüm işallah
Sen geçen günün ardından
Bi başına kalma inşallah
Eski 02-22-2006, 03:50 PM   #10
berkaykucuk
Müstakbel Üye

berkaykucuk 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jan 2006
Mesajlari: 194
Teşekkür Etme: 30
Teşekkür Edilme: 24
Teşekkür Aldığı Konusu: 8
Üye No: 8136
Rep Puanı : 1265
Rep Derecesi : berkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to beholdberkaykucuk is a splendid one to behold

bu adam zamanında istanbul emniyet müdürlüğündeki mali şube müdürünün şiirlerini besteleyerek şarkı yapmıştır ve kurtuluş savaşı destanı isimli şiiri bile vardır. Ülkücü iş adamları ile basandan okuduğum yakın ilişkileri vardı. ve en önemlisi bu adam bir sanatçıydı bir sanatçı kolay yetişmiyor, bugün sokaklarda terörist başı lehine yürüyüşler yapılırken bizim bu adamı bir kalemde silmemiz doğru olmaz diye düşünüyorum.
berkaykucuk Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari