www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 07-12-2007, 07:22 PM   #1
вσυя∂¢αη
Forum Aşığı

вσυя∂¢αη 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jul 2007
Mesajlari: 4,346
Teşekkür Etme: 133
Teşekkür Edilme: 123
Teşekkür Aldığı Konusu: 109
Üye No: 43633
Rep Puanı : 10207
Rep Derecesi : вσυя∂¢αη has a reputation beyond reputeвσυя∂¢αη has a reputation beyond reputeвσυя∂¢αη has a reputation beyond reputeвσυя∂¢αη has a reputation beyond reputeвσυя∂¢αη has a reputation beyond reputeвσυя∂¢αη has a reputation beyond reputeвσυя∂¢αη has a reputation beyond reputeвσυя∂¢αη has a reputation beyond reputeвσυя∂¢αη has a reputation beyond reputeвσυя∂¢αη has a reputation beyond reputeвσυя∂¢αη has a reputation beyond repute
Belirlenen Karl Heinz Feldkamp GS TV’ye Konuştu 12/07/2007

Karl Heinz Feldkamp GS TV’ye Konuştu

Teknik Direktörümüz Karl Heinz Feldkamp Galatasaray Televizyonu’na Konuştu. Feldkamp, altyapının öneminden, Galatasaray’ın beş maçlık cezasına kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’da büyük değişikliklerin olduğunu dile getiren Feldkamp sözlerini şöyle sürdürdü, “Şaka yapmak gerekirse ben ilk geldiğimde şampiyonduk şimdi ise üçüncü sıradayız. Galatasaray önemli transferler yaptı ve bu transferlerin istenildiği gibi kullanılması için muhakkak eski futbolcuların da etkisi çok olacak. Performansları birlikte oldukları zaman ortaya çıkacak. Eğer eski oyuncularla yeni transferler arasında uyuşmazlık olursa o zaman bütün iyi transferlerinizi sahaya iyi şekilde çıkartamazsınız. Bu yüzden futbolcuların uyuşmaları çok önemli. Yeni transferlerle ilgili çok fazla konuşmak istemiyorum çünkü zaman içersinde oynadıkları futbolla kendilerini gösterecekler.

Alt yapının hocalarını tanımıyorum ama geçen yıllardaki şampiyonluklara bakılırsa iyi bir ekibiz ve iyi hocalarımız var. En kısa zamanda hocalarımızla tanışıp görüşmek istiyorum. Şu anda alt yapıya etkin olmadığım için yorum yapmak istemiyorum ama alt yapıdan sorumlu Ali Yavaş Bey üç tane futbolcuyu tavsiye edip bize verdi. Ben onlarla çalışacağım için çok heyecanlıyım sevinçle bekliyorum. Büyük bir kulüpte çalışan bir hocanın, yani benim gibi bir hocanın alt yapıyla ilgileneceğim demesi yanlıştır. Çünkü ben A takımda bir şeyleri halledersem bir yerlere gelirsem o zaman alt yapıyla ilgilenmek için zaman bulurum yani ilk önce ben üst takımda rahat olacağım ve o zaman alt yapıyla ilgilenebileceğim. Gözden kaçırılmaması gereken bir konu var o da tabii ki alt yapının önemidir. Gereken önemi vermek için ilk önce A takımınızla uluslararası alanda bir başarı elde edeceksiniz ki buda maddi olarak kulübe dönecek ve o parayla da alt yapıya maddi, manevi destek verebileceksiniz.

Benim bir sistemim var ve o da şu anda geldiğim yeni oyuncularla yeni ortamda en iyi şekilde üst sıralara nasıl gelebilirim, nasıl orada kalırım; benim sistemim işte bu…

Dün sağlık ekiplerimizle, doktorlarımızla toplantı yaptık ve bu sıcaklarda ne yapmamız gerekiyorsa belirledik ve sınırlarımızı oluşturduk.

Galatasaray’ın aldığı cezayı başarılı bir şekilde atlatmak tabii ki baskılı ve zor olacak. Bu dönem hem teknik ekip olarak hem de takım olarak bizi zorlayacak ama geçmişe bakarsanız Milli Takım Frankfurt’ta birçok milli maçını dışarıda seyircisiz oynamak zorunda kaldı sonra iyi bir dönem yakaladı ve başarılı oldu. Bizde inşallah bu şansı yakalarız ve aynı şekilde atlatırız. Ben bir isteğimi dile getiriyorum; Milli takım da beş maç ceza almıştı ama üçe indi; bizim de cezamız beş maç ve umarım o da düşer. Bu benim dileğim.

Taraftara vereceğimiz mesaj sahada vereceğimiz mesajla aynı olmalı elimizden gelen her şeyi yapıp mücadele edip en güzel sonuçları yakalamak onlara cevabımızdır”

ѕözℓüк
мυѕтαƒα кємαℓ αтαтüяк
αşк ѕєνgι
вσυя∂¢αη Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari