www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Film Yükleme > CaKaL.NeT`TeN FiLmLeR

CaKaL.NeT`TeN FiLmLeR Sadece cakal.net upload team`ın yüklediği filmler...

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 08-08-2006, 03:04 AM   #11
agrob
Yeni Üye

Kayit Tarihi: Jun 2006
Mesajlari: 3
Teşekkür Etme: 1
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 15284
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : agrob is on a distinguished road

Mümkünse "Pactical Magic"i yüklerseniz sevinirim.Emeğiniz için çok teşekkürler.
agrob Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 08-25-2006, 04:25 PM   #12
Davy
Yeni Üye

Kayit Tarihi: Jun 2006
Mesajlari: 12
Teşekkür Etme: 0
Üye No: 15671
Rep Derecesi : Davy is on a distinguished road

arkadaşlar bu filmi arıyorum elinde olan varsa lütfen diyaloğa geçelim veya bildiğiniz link varsa ekleyin :cry:

:cry: :cry: :cry: lütfeennn

ST. PİERRE DULU

Fransız sinemasının en iyi karakter oyuncularından Daniel Auteuil ve başrolleri Johnny Depp’le paylaştığı ‘Çikolata’dan sonra sadece Fransızların değil tüm sinemaseverlerin de hayranlığını kazanan Juliette Binoche’dan güçlü, sarsıcı ve zeki bir drama. Filmde ayrıca, Yugoslav yönetmen ve müzik adamı Emir Kusturica da rol alıyor.
Yıl 1849’dur. Kanada’nın Newfoundland eyaletinin açıklarındaki küçük balıkçı adası Saint Pierre’de anlamsız bir cinayet işlenir. Olay sırasında çok sarhoş olan katillerden biri de ölür, diğeri yakalanarak yargılanır. İşlediği cinayeti bile hatırlamayan Neel Auguste (Emir Kusturica), giyotinle idam edilerek ölüme mahkum edilir. Ancak adada, ne giyotin ne de cellat vardır. Martinik’den St.Pierre’e bir giyotin gönderilmesi beklenirken, Neel, adanın asayişinden sorumlu küçük askeri birliğin yüzbaşısının gözetimine bırakılır.

Oldukça uzun süren bu bekleyiş sırasında beklenmedik ve dokunaklı gelişmeler yaşanır. Yaptığından çok pişman olduğu belli olan katil, yüzbaşının karısının başlattığı bir bahçeyi adam eder, bir kadının hayatını kurtarır ve ada halkının yararlı bir üyesi haline gelir. Bu durum onu ölüme mahkum eden yargıcı ve ada halkını rahatsız etmeye başlar. ‘’Bir katili mahkum ettik, bir iyilikseveri idam edeceğiz...’’ konuşmaları alıp başını gider.

St. Pierre Dulu’’, bu öyküyü temel alan fakat bir alt öykü olarak da bir evliliğin içinde yaşanan farklı mevsimleri anlatan güzel ve etkileyici bir film. Yüzbaşı (Daniel Auteuil) ve herkesin Madam La diye hitap ettiği güzel karısı, sadece birbirlerine çok aşık bir çift olmakla kalmayan fakat birbirlerini derinden tanıyıp, kabul edebilen bir çift. Yüzbaşı, karısının, mahkumla ilgilenmesinin ardında, hafif duygulanmalar olduğunun farkında fakat karısını o kadar seviyor ki, bu durumu anlayışla karşılıyor. Film, sadece idam cezasını tartışmaya açmakla kalmıyor, insan psikolojisini de mercek altına alıyor. Pek çok hassas izleyicinin farkedeceği gibi, film, senaryonun izin verdiğinin ötesinde bir derinliğe ulaşıyor ve acı verici hislenmeler yaşatıyor.

Filmin adı da çok anlamlı. Fransızlar, giyotine ‘dul’ diyorlar ve filmin sonunda giyotin bir değil iki dul yaratıyor. Katil de, bildiğimiz katillerden farklı. Zaten biz de, filmin sonlarına doğru, aynen adalılar gibi, iyi bir adam olarak idam edilecek olan Neel’i sevmeye, anlamaya başlıyoruz ve onun için üzülüyoruz.
Davy Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 09-02-2006, 04:33 PM   #13
mgurkan
Banned

mgurkan 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jan 2006
Mesajlari: 245
Teşekkür Etme: 84
Teşekkür Edilme: 122
Teşekkür Aldığı Konusu: 31
Üye No: 6618
Rep Puanı : 6111
Rep Derecesi : mgurkan has a reputation beyond reputemgurkan has a reputation beyond reputemgurkan has a reputation beyond reputemgurkan has a reputation beyond reputemgurkan has a reputation beyond reputemgurkan has a reputation beyond reputemgurkan has a reputation beyond reputemgurkan has a reputation beyond reputemgurkan has a reputation beyond reputemgurkan has a reputation beyond reputemgurkan has a reputation beyond repute

060606 bu filmi bulabilirmisiniz
mgurkan Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 09-02-2006, 04:48 PM   #14
sparki
Forum Müdavimi

sparki 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2006
Mesajlari: 2,284
Teşekkür Etme: 184
Teşekkür Edilme: 378
Teşekkür Aldığı Konusu: 209
Üye No: 16754
Rep Puanı : 53099
Rep Derecesi : sparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond repute

Alinti:
orjinal mesaji gonderen mgurkan
060606 bu filmi bulabilirmisiniz
Sanırım bu film "Omen 2006" olması gerekiyor.

Saygılar

"sparki"

GS Fan Clup için tıklayın

Cakal.Net Upload Film Arşivi için tıklayın

Hepsini kendimiz yükledik. Linkler silinmeden doya doya indirin...

Şifre sorunlarınız için özel mesaj atabilirsiniz
sparki Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 09-13-2006, 02:38 AM   #15
GeCeLeR
Guest

Mesajlari: n/a
Üye No:

eğreti gelini bulabilrmisiniz ?
  Alinti Yaparak Cevapla
Eski 09-16-2006, 04:57 PM   #16
BlueMary
Geçerken Uğradım

BlueMary 'in Avatari

Kayit Tarihi: Sep 2006
Mesajlari: 55
Teşekkür Etme: 2
Üye No: 18503
Rep Puanı : 39
Rep Derecesi : BlueMary is on a distinguished road

film isteği değil de film adı isteği yapacağım adını söylerseniz çok sevinirim
bi kadın küçük bi kızken kaçırılıyor ve tetikçi yapılıyor sürekli yer değiştiriyor ve resim çekilmiyor en son bi kişiyi vuruyor vurduğu kişinin yakın adamı bu kızı vurmaya geliyor bu arada kız pirinç satan bi adama aşık oluyor kız kendisini öldürmeye gelenlerle çatışırken sevgilisi buna yardım etmeye geliyor gelip de ölmemesi için kız bunu bacağından vuruyor ama yine de adam araba ile gelip kızı arabaya alıp kaçırmaya çalışıyor ama başarılı olamıyor ikisi de arabada ölüyor bu filmin ismini söylerse bilen biri çok sevinirim lütfen yardım edin!
Eski 09-19-2006, 06:56 PM   #17
Shaqtr81
Daimi Üye

Shaqtr81 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jan 2006
Mesajlari: 458
Teşekkür Etme: 25
Teşekkür Edilme: 32
Teşekkür Aldığı Konusu: 13
Üye No: 7710
Rep Puanı : 1610
Rep Derecesi : Shaqtr81 is a jewel in the roughShaqtr81 is a jewel in the roughShaqtr81 is a jewel in the roughShaqtr81 is a jewel in the roughShaqtr81 is a jewel in the roughShaqtr81 is a jewel in the roughShaqtr81 is a jewel in the roughShaqtr81 is a jewel in the roughShaqtr81 is a jewel in the roughShaqtr81 is a jewel in the roughShaqtr81 is a jewel in the rough

''The fifth Element''(Beşinci Element) filmini arıyorum.Upload edebilirseniz sevinirim.
Shaqtr81 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 09-21-2006, 02:19 AM   #18
jeyjey
Yeni Üye

jeyjey 'in Avatari

Kayit Tarihi: Mar 2006
Mesajlari: 2
Teşekkür Etme: 11
Üye No: 10899
Rep Derecesi : jeyjey is on a distinguished road
Belirlenen ***last samurai sifre sorunu***

last samurai filmini cektim.ama www.cakal.net sifresini giriyorum acilmiyor.bana bu konuda yardimci olabilirmisiniz.cok tesekkürler..sifreleme olayinda bütün filmler ayni sifre ile sifrelenecek yazilmis bir türlü acamadim,ilgililere cok tesekkürler.
jeyjey Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 09-21-2006, 03:15 AM   #19
sparki
Forum Müdavimi

sparki 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2006
Mesajlari: 2,284
Teşekkür Etme: 184
Teşekkür Edilme: 378
Teşekkür Aldığı Konusu: 209
Üye No: 16754
Rep Puanı : 53099
Rep Derecesi : sparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond reputesparki has a reputation beyond repute

Alinti:
orjinal mesaji gonderen jeyjey
last samurai filmini cektim.ama www.cakal.net sifresini giriyorum acilmiyor.bana bu konuda yardimci olabilirmisiniz.cok tesekkürler..sifreleme olayinda bütün filmler ayni sifre ile sifrelenecek yazilmis bir türlü acamadim,ilgililere cok tesekkürler.
kanka bahsettiğin film cakal.net upload team tarafından upload edilmemiştir. zaten bu yüzden yabancı filmler bölümünde yayınlanmaktadır. dolayısıyla şifresi www.cakal.net değildir. şifre için konuyu açan arkadaşa baş vurabilirsin.

Saygılar

"sparki"

GS Fan Clup için tıklayın

Cakal.Net Upload Film Arşivi için tıklayın

Hepsini kendimiz yükledik. Linkler silinmeden doya doya indirin...

Şifre sorunlarınız için özel mesaj atabilirsiniz
sparki Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 09-24-2006, 09:24 PM   #20
pegasus_tr
Yeni Üye

Kayit Tarihi: Sep 2006
Mesajlari: 1
Teşekkür Etme: 5
Üye No: 17838
Rep Derecesi : pegasus_tr is on a distinguished road

bu filmi bulamadım upload ederseniz sevinirim tesekkurler
pegasus_tr Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 45 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 45)

Mesaj kurallari