www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 02-26-2009, 07:21 PM   #1
F.S.Mehmet1453
Aşmış Üye

F.S.Mehmet1453 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jun 2007
Mesajlari: 50,904
Teşekkür Etme: 70
Teşekkür Edilme: 143
Teşekkür Aldığı Konusu: 89
Üye No: 43266
Rep Puanı : 59275
Rep Derecesi : F.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond repute
Belirlenen Çifte salvo

26 Şubat 2009 Ümit ÇETİN / AFYONKARAHİSAR

Çifte salvo
Başbakan Tayyip Erdoğan, dün AKP’nin kuruluşunun çalışmalarının yapıldığı Afyonkarahisar’daki mitingde, CHP Lideri Baykal ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yüklendi. AFYON MİTİNGİNDEN FOTOĞRAFLAR Deniz Feneri davasına yönelik eleştiriler için de, "İçinde dostum olabilir. Kavun değil ki dibini koklayasın" diyen Erdoğan şunları söyledi: Kürtçe eleştirisi Biz TRT 6’yı açtığımızda buna karşı çıkanlar, Meclis çatısı altında Anayasa’yı ve İçtüzüğü ihlal ederek bir kriz çıkarmaya çalıştılar. Şov yapmak ve çatışma çıkarmak için uğraştılar. Çatışmadan beslenen bu grup, doğuda TRT 6’nın izlenmemesi için taraftarlarına yasak getirendir. Kardeş kardeşe düşmez Çünkü bunların derdi üzüm yemek değil bağcıyı dövmektir. Buradan siyasi rant elde etmeye çalışıyorlar. Kimse artık bu ülkede kardeşi kardeşe düşüremez. Çatışma çıkaramaz. Artık bağıcının, milletin gözü açıldı. Doğusuyla batılısıyla millet, bu gerilim senaryolarından bıktı usandı. Boşuna uğraşmasınlar. Millet üzümünü yiyecek bağcıya da teşekkür edecek. TRT Şeş’i biz niçin kurduk? İstedik ki Türkçe bilmeyen Kürt kökenli vatandaşlarım devletiyle iletişimini daha rahat kursunlar. Hedef saptırılmasın diye bu adımı attık. Türk, ’Başbakan meydanlarda Kürtçe konuşuyor’ diyor. Kürtçe propaganda yapmıyorum. Sadece ’TRT 6 hayırlı olsun’ dedim. Kürtçe konuşmuyorum Bahçeli fırsatçı Bahçeli fırsatı kaçırmadı, bizi suçlamaya başladı. Bak ben bölge mitingi yapmıyorum il mitingi yapıyorum. Sayın Bahçeli, kapalı salonlardan meydanlara bölge mitingi yapmak üzere çıkma Baykal gibi. İl il dolaş. Bindirilmiş kıtalarla değil o ilin sakinleriyle miting yap, Ak Parti’yi bölücülerle bir tutma gayreti içine girme. Çok fırın ekmek ye Şimdi Baykal diyor ki, ’Türk lirasının değerini azaltmak lazım.’ Sayın Baykal sen git işini yap. Ekonomiyi de ehline bırak. Bu işi öğrenmek için daha çok fırın ekmek yemen lazım. Eline kırtasiyeden almışsın bir kırmızı dosya, dolaşıyorsun. İşin gücün iftira dosyalarını taşımak. Almanya’da bir dava görülüyor. Bu dava ile ilgili olarak Baykal sürekli olarak bu davaya sarılmış. Kaç kere ilgili arkadaşlarım bunun cevabını verdi. Ayıp. Dibini koklayamam Bu kavun değil ki dibini koklayasın. Bana bir zamanlar bir arkadaşımla ilgili kefil olur musun diye sordular. O zaman belediye başkanıyım, ama malum yolculuk başlıyordu hapse gidiyorduk. Ben dedim ki, siyasette babam dahi olsa kefil olmam dedim. Bazıları dedi ki yahu olur mu?
F.S.Mehmet1453 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari