www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Spor > Futbol > Türkiye 2. & 3.Ligi

Türkiye 2. & 3.Ligi Türkiye 2. ve 3.liginden haberleri bu bölüm altında paylaşabilirsiniz.

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 04-02-2010, 01:46 AM   #1
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2005
Mesajlari: 7,071
Teşekkür Etme: 5
Teşekkür Edilme: 16
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 4
Rep Puanı : 67186
Rep Derecesi : styla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond repute
Belirlenen "Bu maçı öğrenciler kazandı"

Sarıyer’i 3-1 yenerek rahat bir nefes aldıkları maçta Fethiyespor’u destekleyen yaklaşık 4 bin öğrenciye Fethiyespor Başkanı İsmail Öztürk özel teşekkür gönderdi.

Fethiyespor, klasman grubunda hafta içinde oynanan tek maçında Sarıyer’i 3-1 yendi. “Bu Maçı Öğrenciler Kazanacak” sloganıyla maça gelmek için isteklerini belli eden öğrenciler, gerekli izinlerin ardından stattaki yerlerini aldı ve 90 dakika boyunca Fethiyespor’u destekledi.

Bu istekli tavırları ve destekleri nedeniyle öğrenciler teşekkür eden başkan Öztürk, öğrencilerin maça gelmesi için gerekli idari izinlerin verilmesine vesile olan başta Fethiye Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gültekin ve okul müdürlerine de şükranlarını sundu.

“Herkes Sözünü Tuttu”
Bu maçtaki aralıksız destekleri nedeniyle öğrencilerin yanı sıra Fethiyespor Taraftarlar Derneği (FETAD) ve taraftar topluluğu Apaçiler’e de teşekkür eden Öztürk, “Bu maçı kendilerinin kazanacağı sözünü veren sevgili öğrencilerimiz, bu sözlerini maça gelerek ve takımımızı 90 dakika boyunca destekleyerek tuttular. Takımımız da camiamıza verdiği galibiyet sözünü tuttu. Taraftarlar derneğimiz ve Apaçiler de her zamanki gibi takımımızın yanındaydılar. Onlara da Fethiyespor adına teşekkür ediyorum. Biz böyle kaynaştıkça, bir oldukça her türlü sıkıntıyı aşarız. Bu birliğin önümüzdeki günlerde de devam etmesini diliyorum” dedi.

4 Bine Yakın Öğrenci
Fethiye Şehir Stadı’nda yaşanan tarihi günlerden birine yaklaşık 4 bin öğrenci damgasını vurdu. 5 bin 65 biletli izleyici içinde yer alan 4 bine yakın öğrenci, maç boyunca susmadı. Fethiyespor Başkanı İsmail Öztürk, tezahüratlarıyla Fethiyespor’u ateşleyen öğrencilerin geldiği okulların müdürleri Özel Fethiye İlköğretim Okulu Müdürü Ayser Yılmaz’a; Özel Fethiye Lisesi Müdürü Ümmet Balaban’a; Özel Ata İlköğretim Okulu Müdürü Emel Karaca’ya; Gazi İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Uzunoğlu’na; Merkez Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Ercan Tuna’ya; Fethiye Lisesi Müdürü Alim Yörük’e; Fethiye Otelcilik, Turizm Meslek, Ticaret Meslek Lisesi Müdürü İbrahim Güngör’e; Şefika Pekin Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü Hasan Güvenç’e; Fethiye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Hidayi Çatar’a ve Fethiye Anadolu Lisesi Müdürü Faruk Kaya’ya da ayrı ayrı teşekkür etti.
styla45 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari