www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Programlar & İnternet > Program Download ve Tanıtım > İşletim Sistemleri

İşletim Sistemleri Programları bölümü

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 10-04-2009, 01:20 PM   #1
eRtunGa
Daimi Üye

eRtunGa 'in Avatari

Kayit Tarihi: Nov 2005
Mesajlari: 305
Teşekkür Etme: 29
Teşekkür Edilme: 22
Teşekkür Aldığı Konusu: 16
Üye No: 4123
Rep Puanı : 1117
Rep Derecesi : eRtunGa is on a distinguished roadeRtunGa is on a distinguished roadeRtunGa is on a distinguished roadeRtunGa is on a distinguished roadeRtunGa is on a distinguished roadeRtunGa is on a distinguished roadeRtunGa is on a distinguished roadeRtunGa is on a distinguished roadeRtunGa is on a distinguished road
Belirlenen Windowsda Tüm Kullanıcı Parolalarını Sıfırlayın Yeniden Girin

Windows da unuttuğunuz Yönetici(Administrator), Misafir(Quest) ve Tüm Kullanıcı Parolalarını aşağıda anlattığım çok pratik ve hızlı yöntemle hemen sıfırlayıp, belirlediğiniz yeni parolaları girebiliyorsunuz.Kurulum disketine ve zaman kaybına gerek kalmadan.

PAROLAYI SIFIRLAYIN:

a.Başlat'ı tıklatın, Çalıştır'ı tıklatın, control userpasswords2 yazın ve Tamam'ı tıklatın.

b.Açılan Pencereden Parolasını sıfırlamak istediğiniz kullanıcı hesabının adını ve sonra da Parolayı Sıfırla'yı tıklatın.

c.Yeni parola kutusuna yeni bir parola yazın, Yeni parolayı onayla kutusuna parolayı yeniden yazın ve ardından Tamam'ı tıklatın.

d.Bilgisayarı yeniden başlatın ve Windows XP'de oturum açmayı yeniden deneyin.

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari