www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 05-31-2006, 09:05 AM   #1
Tathar Elanessé
ÇaKaL Üye

Tathar Elanessé 'in Avatari

Kayit Tarihi: Sep 2005
Mesajlari: 1,424
Teşekkür Etme: 145
Teşekkür Edilme: 408
Teşekkür Aldığı Konusu: 212
Üye No: 602
Rep Puanı : 29938
Rep Derecesi : Tathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond reputeTathar Elanessé has a reputation beyond repute
Belirlenen İRTEMÇELİK:Sezer kalmamı istedi.. 31-05-2006

BÜYÜKELÇİ İRTEMÇELİK: OLAY KAPANMIŞTIR, GÖREVİMİN BAŞINDAYIM

Berlin’deki krizin ardından gerçekleştirdiği Ankara ziyareti "istifa hazırlığı" olarak algılanan Büyükelçi Mehmet Ali İrtemçelik, kritik Köşk randevusu ve Dışişleri Bakanı Abdullah Gül’le görüşmesinin ardından Hürriyet’e konuştu. İrtemçelik şunları söyledi:

OLAY KAPANMIŞTIR

Berlin toplantısıyla ilgili Sayın Cumhurbaşkanı’na izahat verdim. Söylediklerimin, kendisini temsil ettiğim için, Sayın Sezer’in düşüncelerine uygun olup, olmadığını bilmek istedim. Çünkü benim kamuya hizmet anlayışım budur. Sayın Cumhurbaşkanı’na, "Sizi temsil ettiğim için, söylediklerimi onaylıyor musunuz, onaylamıyor musunuz?" diye sordum. Söylediklerimi aynen onayladığını, kendisini en iyi şekilde temsil ettiğimi söyledi ve görevimin başında kalmamı istedi. Sayın Cumhurbaşkanı’nın bu ifadelerinden sonra bu olay kapanmıştır.

GÖREVE DEVAM

Sayın Abdullah Gül de bana, "Nedir bu istifa haberleri Mehmet Ali bey?" diye sordu. Sayın Bakan’a da, Sayın Cumhurbaşkanı’na yaptığım izahatı anlattım. Kendisi dinledi ve doğru olanın yapıldığını söyledi. Artık o mesele kapanmıştır. Bir şey daha söyleyeyim. Türkiye’ye bazı şeyler öyle yansıdı ki, sanki benimle hükümet arasında bir sorun varmış gibi. Hiç böyle bir şey. Bunu zaten Berlin’de Sayın Başbakan’la da görüştük. Görevimin başındayım.

Gül: İrtemçelik’i Erdoğan önerdi

DIŞİŞLERİ Bakanı Abdullah Gül Erdoğan’ın Berlin ziyareti sırasında yaşanan "türbanlı pasaport" tartışması nedeniyle istifa edeceği söylentileri çıkan İrtemçelik ile ilgili önemli bir ayrıntıyı dün Hürriyet’e aktardı. Gül, "Başbakan iken kendisini büyükelçilik için bana ilk Başbakanımız önermişti. Kendisi de zaten benim Meclis’ten arkadaşımdı. Sonunda da biz kendisini büyükelçi olarak görevlendirip oraya gönderdik" dedi.

Uğur ERGAN / HÜRRİYET

Haber Girişi: 31.05.2006 - 06:22

Tanıdıktı yalnızlık oysa
Haklısın belki yanımda
Hazırdım bu kez mutluluğa
Nerden çıktı şimdi bu ayrılık

Öyle boş öyle boş ki bu dünya
Güneşim sandım seni oysa
Girdabın içinde yaşarken
Yakamoz yakamoz çakar aklıma

Susadım sana tek bir nefeste
Yaşadım aşkımı bir heveste
Gözümün önünde durma n''olur
Yaşamak öyle zor ki bu bedende

Hadi yoluna eyvallah
Mutlu ol gülüm işallah
Sen geçen günün ardından
Bi başına kalma inşallah
Tathar Elanessé Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari