www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Her Telden > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Diğer bölümlere uymayan her konuyu bu başlık altında açınız..

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 11-28-2009, 11:08 AM   #1
mss32dll
Geçerken Uğradım

Kayit Tarihi: Jan 2007
Mesajlari: 58
Teşekkür Etme: 3
Teşekkür Edilme: 11
Teşekkür Aldığı Konusu: 5
Üye No: 29632
Rep Puanı : 560
Rep Derecesi : mss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished road
Belirlenen Lockerz - Bedava iPhone - PS3 - Notebook

Tüm dünyayı Lockerz çılgınlığı sarmış durumda.Herkes sisteme üye olabilmek için davetiye peşinte koşmakta.

Peki nedir bu Lockerz?

Lockerz.com günlük anket sitesidir. Hergün yayınlanan sorulara cevap vererek puan kazanabilirsiniz hatta sadece siteye günlük giriş yaparak bile puan kazanıyorsunuz. Kazanacağınız ürünlerin yelpazesi epey geniş düşük ücretli ürünlerden tutun, elektronik eşyalara kadar bir çok ürün bulabilirsiniz. Kısacası aradığınız her ürün bu sitede.

Peki ne yapmanız gereki ? Yapmamız gereken PTZ denen puanlardan kazanmanız gerek. Bu puanları kullanarak, hediye listesinden istediğinizi kargo ile size ulaştırıyorlar. Bütün anahtar PTZ seviyesini arttırmaktan geçiyor kısaca.

Lockerz.com 2009 yılı içerisinde açıldı fakat, ilk açıldığı zaman sadece ABD’ne kargo yollanıyordu. Şu an tüm ülkelere kargo yollanmakta.

Kısaca ürünlere ve bu ürünler için toplamanız gereken puanlara bakacak olursak;

Apple iPod Touch 32 GB = 600 PTZ

Apple iPod Touch 8 GB = 325 PTZ

PlayStation 3 120 GB = 650 PTZ

iPod Nano 8 GB = 300 PTZ

Nintendo WII = 250 PTZ

Sony PSP = 200 PTZ

XBOX 360, Notebooklar, Netbooklar ve daha birçok ürün.En ucuz ürün 35 PTZ ‘den başlıyor ki zaten üye olduğunuzda daha 50 – 100 PTZ kazanabiliyorsunuz.

İlk üye olduğunuz girişte bir oyun var, ekranda yağan paralardan ne kadar toplarsanız o kadar PTZ kazanıyorsunuz.Sadece o oyundan 50 – 100 arası PTZ kazanabilirsiniz.

Ayrıca sisteme her gün, her giriş yaptığınızda 2 PTZ kazanıyorsunuz.

Bunlar dışında, her gün, sitedeki anketlere katıldığınızda bunlardan da değişen oranlarda PTZ kazanabiliyorsunuz.

Sistemden nasıl PTZ kazanacağınızı tekrar özetleyecek olursak,

1 - Üstte de resmini gördüğünüz ankatlere katılarak, doğru cevapladığınız veya cevap verdiğiniz her anketten PTZ kazanmaktasınız.

2 - Her gün siteye kullanıcı girişi yaptığınızda 2 PTZ kazanıyorsunuz.

3 - Sisteme her üye yaptığınız ilk 20 kişiden, kişi başı 2 PTZ kazanmaktasınız.

4 - Sisteme kazandırdığınız üyelerin sayısı 20′yi geçtiğinde, artık her yapacağınız üyeden, kişi başına 4 PTZ kazanacaksınız.

5 – Sistemde sık sık çeşitli kampanyalar yapılmakta.

Örneğin :

- Dün : 100 USD değerindeki Amazon alışveriş çekini sadece 10 PTZ ‘ye sistem üyelerine sundular.Dilerseniz, hesabınızdan ödeyeceğiniz 10 PTZ karşılığı 100 USD ‘lik Amazon hediye çekini alabiliyordunuz.

- Bugün : 250 PTZ ödüllü piyango için başvurular vardı, hesabınızdan 10 PTZ ödeyerek piyangoya katılabiliyordunuz.

Bunlar gibi çeşitli fırsatlar sık sık sistemde yer almakta, sisteme kullanıcı girişi yaptığınızda karşınıza çıkan ilk ekranda haber olarak yer almaktadır.

Sisteme davetiyesiz üye olmak mümkün değildir. Davetiye isteyenler pm ile e-mail adreslerini bidirirlerse davetiye gönderebilirim.
mss32dll Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski Bugün   #n/a 
Teşekkür Botu
Bot
bot Çevrimiçi

Giriş Tarihi: Ocak 2005
Üye No: 0
Mp4cu (11-28-2009) bu konu için teşekkür ettiler...
bot Çevrimiçi Tesekkur botuna Rep veremezsiniz. Yinede Tesekkurler. Kurallara Aykırı Mesajı Bildir  
Eski 11-28-2009, 03:36 PM   #2
VIPER
ÇaKaL Üye

VIPER 'in Avatari

Kayit Tarihi: Feb 2009
Mesajlari: 1,120
Teşekkür Etme: 223
Teşekkür Edilme: 7
Üye No: 76331
Rep Puanı : 1667
Rep Derecesi : VIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant future
Belirlenen

vaybe bir uyanık site ve onun uyanık kullanıcısı daha çıktı karşımıza anlattıklarına sende inanıyormusun acaba yoksa yazarken gülme krizine girdin mi ?

söylediklerine göre hergün giren bir kişi hiçbirşey yapmadan 3 ayda sony psp alıyor o sitede hemen gönderiyor ah ah bazı arkadaşlar vardı tıkla kazan siteleri hesabınızda 2 dolar olunca çekebilirsiniz diyodu ama o siteler 75 dolardan aşağı para ödemiyordu
şimdi sen davetiye gönderecen biz üye olacaz sen puanı indiricen eeee biz tabiki bizde puan kazanmak için başka bilmeyen eleman bulmak için site site dolaşacağız ahhhh gençlik ahhh
VIPER Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 11-28-2009, 04:27 PM   #3
mss32dll
Geçerken Uğradım

Rep Derecesi : mss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished road

http://www.youtube.com/results?searc...rch_type=&aq=f

Al videoları izle. Kendin gibi boş işlerle uğraşanlarla karıştırma beni. Eğer ödeme alan yakınlarımız olmasa bizde uğraşmayız bu işlerle. Araştırmadan etmeden dangalakça yorumlar yazmayın.

styla45
Eski 11-28-2009, 04:51 PM   #4
VIPER
ÇaKaL Üye

VIPER 'in Avatari

Rep Derecesi : VIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant future
Belirlenen

1.yorum'ların dangalakça olması konuyu açanın dangalak olmasından kaynaklanıyor olabilir'mi ?
2.yakınların arasında hiç türk yok galiba vidyoları izledim hepsi amerikalı hehehehehe
3.o ürünleri almak için kaç kişiyi üye yaptılar acaba dediğim gibi üye olduktan sonra puan kazanmak için seninde başka kullanıcıları üye yapman şart
Eski 11-28-2009, 05:01 PM   #5
mss32dll
Geçerken Uğradım

Alinti:
orjinal mesaji gonderen VIPER Mesaj izle
1.yorum'ların dangalakça olması konuyu açanın dangalak olmasından kaynaklanıyor olabilir'mi ?
2.yakınların arasında hiç türk yok galiba vidyoları izledim hepsi amerikalı hehehehehe
3.o ürünleri almak için kaç kişiyi üye yaptılar acaba dediğim gibi üye olduktan sonra puan kazanmak için seninde başka kullanıcıları üye yapman şart

Türkiye'ye gönderim 1 hafta önce başladı. Yurt dışında 2 yakınım hediye aldı. İlk 20 üye için üye başı 2 puan , sonrasında 4 puan kazandırıyor. 200 puana nintendo wii var.

Her gün anketlere cevap verince 2 puan ve her login olduğunda 2 puan kazanıyorsun. Günde 4 puan garanti yani. 1 ay günde 10 dk ilgilenen birisi rahatlıkla playstation tarzı birşey kazanabilir. Lütfen biraz araştır arkadaşım. Birşeyi karalamak çok kolaydır.

styla45
Eski 11-28-2009, 05:03 PM   #6
Mp4cu
Daimi Üye

Mp4cu 'in Avatari

Kayit Tarihi: Nov 2008
Mesajlari: 937
Teşekkür Etme: 29
Teşekkür Edilme: 545
Teşekkür Aldığı Konusu: 184
Üye No: 62023
Rep Puanı : 24472
Rep Derecesi : Mp4cu has a reputation beyond reputeMp4cu has a reputation beyond reputeMp4cu has a reputation beyond reputeMp4cu has a reputation beyond reputeMp4cu has a reputation beyond reputeMp4cu has a reputation beyond reputeMp4cu has a reputation beyond reputeMp4cu has a reputation beyond reputeMp4cu has a reputation beyond reputeMp4cu has a reputation beyond reputeMp4cu has a reputation beyond repute
Belirlenen

Konunun Ne Oldugunuz Anlamak İçin Sistemin İçine Girmek Lazım. Bunun İçinde Davetiye Gerekiyor.Ben İstedim Davetiye,bakalım nasıl bişey site Lockerz[.]com
En sonunda Postalarsın

Mp4cu Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 11-28-2009, 05:06 PM   #7
mss32dll
Geçerken Uğradım

Alinti:
orjinal mesaji gonderen Mp4cu Mesaj izle
Konunun Ne Oldugunuz Anlamak İçin Sistemin İçine Girmek Lazım. Bunun İçinde Davetiye Gerekiyor.Ben İstedim Davetiye,bakalım nasıl bişey site Lockerz[.]com
Davetiyeni gönderdim hocam.

"Konunun Ne Oldugunuz Anlamak İçin Sistemin İçine Girmek Lazım. Bunun İçinde Davetiye Gerekiyor.Ben İstedim Davetiye,bakalım nasıl bişey "

Yorumun içinde teşekkür ederim, bu superteklif tarzı bir site değil. Üstede bahsettiğim üzere yurt dışından hediye alan yakınlarım var.

styla45
Eski 11-28-2009, 11:57 PM   #8
mel_i_ke
ÇaKaL Üye

mel_i_ke 'in Avatari

Kayit Tarihi: Mar 2007
Mesajlari: 1,510
Teşekkür Etme: 21
Teşekkür Edilme: 36
Teşekkür Aldığı Konusu: 23
Üye No: 37169
Rep Puanı : 68799
Rep Derecesi : mel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond repute
Belirlenen

1-cok sacma cunku bu devırde kımse babasının hayrına bısı vermez yanı bı sıteye gırmekle ööle iphone fln .. cok sacma
2-bıraz arastırdm uyelık ıcın tel nonu ıstıyolar bn okudugum bölum geregı bu tarz seylerden cok anlarım tel nonu vermek demek bazı uzman kısıler tarafından snn bazı bılgılerıne ulasmak demek ve bununda daha kotu sonuclar getırmesı demek
3-sen nası bu konu hakkında dusuncelerını paylasıyosan baskalarınada saygılı ol lutfen
4-sana bu konuda om attım ona cvp verırsen sevınırım yoksa bu konu hakkında baska yollara bakvurmak zorunda kalırım ..

- 2sohßeT AraLı Bizim MesafemiZ { 0 Derece }

1 2 3 †ıp!

Her Hakkım Saklıdır®™
█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
³³°¹³²¹³ °¹²

mel_i_ke Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 11-29-2009, 01:54 AM   #9
VIPER
ÇaKaL Üye

VIPER 'in Avatari

Belirlenen

eğerki biliyorsan resim üzerinde sitenin neresi ne işe yarıyor anlat öğrensin millet
Eski 11-29-2009, 01:56 AM   #10
mss32dll
Geçerken Uğradım

Alinti:
orjinal mesaji gonderen mel_i_ke Mesaj izle
1-cok sacma cunku bu devırde kımse babasının hayrına bısı vermez yanı bı sıteye gırmekle ööle iphone fln .. cok sacma
2-bıraz arastırdm uyelık ıcın tel nonu ıstıyolar bn okudugum bölum geregı bu tarz seylerden cok anlarım tel nonu vermek demek bazı uzman kısıler tarafından snn bazı bılgılerıne ulasmak demek ve bununda daha kotu sonuclar getırmesı demek
3-sen nası bu konu hakkında dusuncelerını paylasıyosan baskalarınada saygılı ol lutfen
4-sana bu konuda om attım ona cvp verırsen sevınırım yoksa bu konu hakkında baska yollara bakvurmak zorunda kalırım ..

Babasının hayrına vermiyor illaki, adamlar hatrı sayılır bir şekilde reklam yapıyor ve bunun karşılığını alıyor, internet kullanan insanların bunu hemen anlaması gerek aslında.

Üye olurken telefon ve adres bilgilerini alıyorlar ve kargo için kullanıyorlar.

Konu gayet açık anlayamadığınız bir kısım varsa sorabilirsiniz anlatayım. Konu hakkında ne tür başka yollara başvuracağınızı anlayamadım fakat ben?

styla45
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari