www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Her Telden > Korku Odası > Efsaneler ve Korku Hikayeleri

Efsaneler ve Korku Hikayeleri Şehir efsaneleri, geçmişteki inanılmaz olaylar, tarihi değiştirecek nitelikteki efsaneler.. Günümüzden gerçek olaylar veya anlatılanlar.. Daha fazlası için içeriye bi göz atman gerekli

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 10-14-2007, 08:23 PM   #1
F.S.Mehmet1453
Aşmış Üye

F.S.Mehmet1453 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jun 2007
Mesajlari: 50,904
Teşekkür Etme: 70
Teşekkür Edilme: 143
Teşekkür Aldığı Konusu: 89
Üye No: 43266
Rep Puanı : 59275
Rep Derecesi : F.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond repute
Belirlenen kankamdan çıkan 3 harfli şey süper korku komedi izleyin mutlaka

annemler anneannemlere gitmişti.bende gankamı çağardım.tek başıma çok korkarım ondan dolayı.neyse akşam internete girdik.canımız çok sıkıldı. korkunç bişeler okuyalım dedik.bi hikaye okuduk adını hatırlamıyom ama çok saçmaydı adamda çok korkmuş biz bi dalga geçtik ki sormayın ben az kalsın altıma ediyodum. biz öyle katılırken birden elektrik gitti.pc hemn kapanmadı ama ışıklar tamamen söndü. ikimizde dona kaldık.sonra pcde ötmeye başladı .ben kapanacanı anladım ama hiç bişe yapamadım.öyle mal mal izledik .
ben çok korktum.sonunda kapandı pc.zifiri karanlık oldu önümü bile göremiyodum.gankama çarptım.dedimki sıçtık oğlum ben çok korkuyom.bi süre bekledim ses gelmedi. o sıra baya bi haşat ettim onu .ses versene lan öküz dedim.ama ses vermedi.boğazından tuttum sıkmaya başladım.öksürük sesleri gelmeye başladı.sonra tuhaf bi ses çıkardı.korktum kendimi geri attım.hala tuhaf sesler devam ediyodu sürekli bi ses çok tuhaf.lben lan allah belanı versin puşt noldu lan sana dedim ağlamaklı oldum biraz.sonra **** gülmeye başladı.lan hıyar şaka yaptım ne ödlek mişin sen dedi.ağzıma geleni saydım o kadarını söyliyemicem.pis puşt şaka yapmış.lan dedim o ses neydi.meğer osurmuş pis ayı.adi ödüm bokuma garıştı.sonra çakmak yakıp gittik şalter atmış ,adi şalter.daha sonra az daha internete girdik yatmaya karar verdik.adiyim çok uykum geldi ayakta uyuyodum nerdeyse.aynı odada ışık açık yattık.ben ışık açık dursun dedim .oda niye açık duruyo lan korkuyonmu allaın ödleği dedi bende kıl oldum.iyi lan kapat adi dedim.kapattı.bi süre sonra yine tuhaf sesler çıkmaya başladı.lan hayatımda senin gada ayı bi mahlukat daha görmedim.bi susmuyo lan şu götün. gibi bi ton şey dedim.yeter lan yat aşa dedim ama sesler devam etti. lan yeter daha motorun dinlensin dedim.gülmeye başladım sesler devam ettikçe daha da kahkaha attım.lan dedim sen akşam kuruyu fazla gaçırdın yanındada turşu mu yedin acı acı lan pisi **** dedim.lan az bi allah belanı aç şu ışığı dedim.emin misn dedi.lan ne deiyon hıyar gibi konuşuyon aç şu ışığı dedim.sonra bi tık sesi açtı
O NE LAN SIÇMIŞIN BATIRMIŞIN HERYANI
bi de gülüyo hıyar. bi bok yapmış sanki aslında yapmış pis pezo
annem gelince ağzıma.....
ben mefta
SON
F.S.Mehmet1453 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari