www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Eğlence > Komik Şeyler > Komik Fıkralar > +18 Fıkralar

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 08-16-2009, 10:39 AM   #1
aysefatosyilmaz
Yeni Üye

Kayit Tarihi: Aug 2009
Mesajlari: 6
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 88249
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : aysefatosyilmaz is on a distinguished road
Smile gün görmemiş fıkralar

İki kadın dertleşiyormuş. — Sorma hayatim demiş biri, başıma oyle bir felaket geldi ki, anlatılır gibi değil. — Hayrola, ne oldu? — Kocam yüzde 100 iktidar kaybına uğradı. Seks hayatim tamamen sona erdi. Lafı öteki kadın almış; - Güzelim demiş, sen gene de haline şükret! Ya benim durumum? Benimki yüzde 300 iktidar kaybına uğradı! —Yüzde 300-lafını duyan birinci kadın itiraz etmiş: -Hiç öyle şey olur mu ayol? Yüzde 100 kaybı anlarım da, yüzde 300 kayıp nasıl olur? İkinci kadın anlatmış: -Benimki gecen gün merdivenden iniyordu. Birden ayağı kaydı yere düştü. Hem parmağını kirdi, hem dilini ısırdı!"

Genç rahibelerden biri koşarak gelir ve bas rahibenin önünde diz çökerek; "Değerli hemşire, sormayın başıma neler geldi ." "Neler geldi kızım ?" "Arka bahçede çiçek topluyordum, nerden geldi bahçıvanın oğlu ortaya çıktı ve maalesef bana, "Tecavüz mü etti ?" "Evet." "Hım, peki kızım sen simdi git, mutfaktan bir limon al, kes ve suyunu iç." "Aaa, limon hamileliği önler mi ?" "Hamileliği önlemez de, en ağzından sırıtmanı engeller."

Pilot, teknisyen ve bir hostesin bulunduğu uçak Afrika da yakalanan iri ve vahşi bir aslan,ı amerikan hayvanat bahçesine teslim etmek üzere havalanmış. Uçağın havalanmasından sonra nasıl olduysa aslan kafesten çıkmış ve pilot kabinine girerek pilota seni parçalayacağım demiş pilot önce korkmuş ama çabucak toparlanıp aslana beni parçalarsan uçak düşer sende ölürsün demiş, aslan düşünmüş doğru söylüyor diyerek teknisyenin bulunduğu bölüme yönelmiş ve pilota söylediği gibi seni parçalayacağım demiş ona da teknisyen; uçak arıza yaparsa benden başkası tamir edemez uçak düşer sende ölürsün deyince hostese yönelmiş ve aynı şeyi ona da söylemiş ama hostesin cevabı okkalı olmuş " az önce gördüğün pilot ve teknisyen beni her gün s.k.y.r eğer beni parçalarsan onlarda benim yerime her gün seni s.k.r.
---------------
Temel evlenecek ama ilk gece neler yapması gerektiğini ve sonuca göre nasıl davranacağını bilmemekte... Arkadaşı Dursun akıl hocası:
- Kızı alıcan sevicen edicen bakıcan yatağın kırmızılara dönmüş, anlaki o kız oğlan kız.. Devam et sevmeye! Baktın ki yok ortada bir şey al götür babasının evine.
Fıkra bu ya Fadime; kulak misafiri olur söylenilenlere ve bir tüp boya ile girer gerdek gecesine. Her şey olup bitince dökü verir yatağı boyayı... Tabi heyecanda bizim eskiden tecrübeli taze gelinimiz kırmızı yerine yeşil boyayı dökünce yatağa Temel şaşmış:
- Acep bu yeşil şey de ne kine?
Hemen Dursunun yanında almış soluğu.. Olanı anlatınca Dursun koymuş son noktayı:
- Ula oğlum sen kızın şeyini diil safra kesesini delmişsin...

Ölemiyorum Bile

Şişirip yelkenleri, açılma vaktin gelmiştir denize. Bilirsin ki ne fırtınalar, ne deli dalgalar beklemektedir seni. Korkarsın, terk edemezsin limanı, bir köşesine sığınırsın. Kabullenmesen de artık aşk bitmiştir, İşte son bu...

İçin hep hüzün doludur, bir türlü kabullenemezsin bittiğini. Gözlerinin içine bakıp seni seviyorum demesini beklersin. O sözler hiç çıkmayacak o dudaklardan bilirsin. Yinede umudun yeşildir, İşte hayal bu...

Gururlusundur, istenmediğin yerde durmazsın. An olur ki ne olur bitmesin dersin. Bu sözlerin dudaklarından nasıl çıktığına kendin bile inanamazsın. Oysa o yüzüne bakıp sadece gülümser, İşte acı bu...

Ondaki sıcaklığı kimsede bulamayacağını düşünürsün. Kimse onun gibi gülemez, onun gibi dokunamaz dersin. Ve kimseyi onun kadar sevemeyeceğini bilirsin. Kahredip başını eğersin önüne. İşte hüzün bu...

Nefes alamaz hale gelirsin, daralır için. Bir kaç saatlik derin bir uykuya hasretsindir. Bilirsin ki gözlerini kapasan da terk etmeyecektir hayali. Atarsın gecenin kollarına kendini, İşte huzur bu...

Ondan gelecek tek bir haberi umutsuzca beklersin Bir de beklemek ölüm gibi gelir insana böyle zamanlarda. Aslında ölüm fikride garip değildir artık sana. Geri dönerse diye ölemezsin bile, İşte sabır bu...

Hayat devam ediyordur ama her şey yarımdır, hep bir yanın eksik. Yüreğin eskisi gibi atmayacaktır, başka aşklarsa seni kandırmayacaktır. O başkalarıyla, mutlu bir hayatı yaşıyor olsa da, yine de sevginden vazgeçemezsin. İste aşk bu...

--
AŞKINA KARŞILIK BEKLEMEK SUÇMUŞ,
ŞU VEFASIZ DÜNYADA NELER YOKMUŞ,
SENİN BENİ SEVMEYE NİYETİN YOKMUŞ,
SENİ SEVDİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM

KARLI DAĞDAN UÇSAN GELSEN MUM DİYE GÖĞSÜME BASARIM SENİ.
BİR RÜZGARLA YAKSAN GELSEN YAR DİYE SİNEME KATARIM SENİ

--
HERŞEYİ AFFET AMA
SAHTE İNSANI ASLA
SÖZLERDE YALAN ÇOKTUR AMA
GÖZLERDE ASLA
UNUTMADIĞIN SÜRECE
UNUTULDUĞUNU SANMA
İNSAN HERŞEYİ BIRAKIR AMA
SEVDİĞİNİ ASLA
aysefatosyilmaz Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 08-16-2009, 10:45 AM   #2
aysefatosyilmaz
Yeni Üye

Belirlenen

Afyonlu terzi Afyonlu terzi sadık ustanın erkek çocuğu olmamaktadır. Bir gece içerken sitemle karışık;
- "Tanrım erkek çocuğum olursa birine arkadan vereceğim" der.
9 ay sonra erkek çocuğu olur. verdiği söz aklına gelir. Yapacak bir şey yoktur. Döt elden gidecek...... Fakat kimsenin duymaması, bilmemesi için uzak diyarlarda dağ başında bir kör çoban bulur. Durumu anlatır, çoban kabul eder ve bizimkini bir güzel domaltır, tam ayrılırken kör çoban;
- "Güle güle AFYONLU SADIK USTA" der.
Bizimki şaşırır!
—Nereden anladın nasıl tanıdın beni" diye sorar.
Kör çoban;
- "Körüm ama duyularım körelmedi yerinde pantolonunu çıkarırken dikişlerin muntazam olduğunu fark edince terzi olduğunu anladım Sözüne'de çok sadıksın adında SADIK olmalı" der.
—Peki, Afyonlu olduğumu nereden bildin".
—Eeeee Sadık'çım DÖT'TE kaymak gibiydi"...
Afrika Temel Afrikaya geziye gider bir gün gezerken bir siyahî adamı görür bakar ki adamın malı elinde. Ama ne mal kocaman. Temel merak eder sorar:
- Bunu bu hale nasil getirdin diye.Siyahî derki:
- Kolay, git *sikini bir hafta duvara vur seninde olur.
Temel gider ve bir hafta sonra gelir. Afrikali ne yaptin diye sordu.
Temel: Rengini tutturdum ama boyu ayni
Ahh ile uhh Kadının birine sormuşlar;
- "Ahh ile uhh arasındaki fark ne?".
Kadın;
- Yaklaşık on santimetrelik bir fark var" demiş.
Eski 08-16-2009, 10:49 AM   #3
aysefatosyilmaz
Yeni Üye

Belirlenen

Kırık Anten
Kaynana geline devamlı söylenirmiş babanın evinden ne getirdin diye.
Gelin sonunda dayanamamış "daha ne getireyim"
göğüslerini göstermiş "kristal avize" demiş,
göbeğini göstermiş "6 metrekare Bünyan halı" demiş
ekmek teknesini gösterip "renkli televizyon" demiş
sonra kaynanaya sormuş :
"Oğlun ne getirdi, kırık bi anten, o da oynamazsan göstermez.
Eski 08-16-2009, 10:50 AM   #4
aysefatosyilmaz
Yeni Üye

Belirlenen

Bir anne 8 yasindaki kiziyla otobuste gidiyorlar. duraklarin birinde bikac tane hayat kadini, musteri bekliyorlar. Kiz annesine; "bunlar kim? ne diye bekliyorlar?" diye soruyor. Anne der-"Bunlar kocalarini bekleyen kadinlardir" der.Bunu duyan otobus soforu donup,-"Cocuga boyle sacma sapan sey anlatmayin, Bunlar oruspudur ve para icin erkeklerle yatiyorlar" der.Cocuk da-"Anne bunlar erkeklerle yatarlarsa, o zaman da cocuklari olur, bu cocuklar sonra ne oluyor.Annenin yaniti-"Otobus soforu"
&&&&&&&&&&- - &&&&&&&&&&- - &&&&&&&&&&- - &&&&&
Eski 08-16-2009, 10:51 AM   #5
aysefatosyilmaz
Yeni Üye

Belirlenen

bir durakta duran bir teyze bakmış tesetürlü bir kız geldi çok güzel örtünmüş hemde muhteşem güzelikte ama etegi vücut hatlarını sergiliyor nerdeyse popusu gözükecek kızım kızım demiş üsten yapmiler altan yapiler yanlış yeri kapatmışsın
Eski 05-09-2010, 09:04 PM   #6
kurt_köpek
Yeni Üye

Kayit Tarihi: Feb 2010
Mesajlari: 7
Üye No: 97046
Rep Derecesi : kurt_köpek is on a distinguished road
Belirlenen

PŞŞŞŞTTTTTTTT

Orta yaslarda adamin biri penisi kalkmadigi icin doktora gider ver de ki:

-"Doktor bey cocuklar olduk tan sonra benkisi hic kalkmadi acaba buna bir care var mi?"

Doktor der ki

-"Beyefendi avrupadan yeni bir ilac geldi daha deney esasinda ama cok iyi bir hap sana vereyim ondan bir den ama der sade ce 2 tane

verebilrim sana peki der adam doktor getirir hapı ve adam der nasil kulanacam. Doktor der ki:

-"Hapi al ve de ki HADI KOCUM KALK ve o hemen kalkacak ve inmesini istersen sadece PŞŞŞŞŞT diyecen der adam tamam der ve eve gider. Adam eve gelir ve der ben bunu bir deniyim ve tuvalete dener hadi kocum kalk der ve tamam is ve psssst de iner aksam saat ler de kari koca yataga gider ve adam derki:

-"Kari bu gece cook guzel bir aksiyon yasicagiz"

ve hapi alir yutar HADI KOCUM KALK ve kalkar yanida karisi der ki

-"PŞŞŞŞT ses yapma cocuklar uyuyor"
kurt_köpek Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 05-10-2010, 06:55 PM   #7
biqboy
ÇaKaL Üye

biqboy 'in Avatari

Mesajlari: 1,226
Teşekkür Etme: 11
Teşekkür Edilme: 32
Teşekkür Aldığı Konusu: 26
Üye No: 88099
Rep Puanı : 2914
Rep Derecesi : biqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond repute
Belirlenen

Mükemmel sağolsın
Eski 05-31-2010, 06:28 PM   #8
krizantemm86
Yeni Üye

Kayit Tarihi: Jun 2009
Mesajlari: 1
Üye No: 83852
Rep Derecesi : krizantemm86 is on a distinguished road
Belirlenen

mükemmelsin bebeğim
krizantemm86 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 2 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 2)

Mesaj kurallari