www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Her Telden > Aşk sevgi ve şiir > Şiirler Ve Güzel SözLer

Şiirler Ve Güzel SözLer Aşka dair Şiirler Ve güzel Sözler

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 12-02-2009, 11:52 AM   #1
exelecell
Yeni Üye

Kayit Tarihi: Feb 2009
Mesajlari: 13
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 78391
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : exelecell is on a distinguished road
Belirlenen Ne O Evlenİyormusun ?

Ne o evleniyormusun ?
hayırlı bir günde geldim demek kusura bakma yol hali üstüm başım.. insan bi haber verir bir mektup yazar düğününe çağırırdı be komşu kızı sus konuşma hiçbir şey söyleme biliyormusun gelinlik sana çok yakışmış hep böyle hayal ederdim seni hep böyle bembeyaz gelinlikle görmek isterdim hatırluıyorsun diyilmi kurduğumuz hayalleri bir gün senin için giyeceğim derdin vitrinde seyrettiğimiz gelinliği evlenecek bir yuva kuracaktık düğünümüz bu salonda olacakatı hani gelin arabamızda beyaz bir mercedes olacaktı alman plakalı şehirden uzak bir evimiz olacaktı hani evimizin bahçesinde güller olacaktı kırmızı kırmızı bir oğlumuz birde kızımız olacaktı hani beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldı beni uğurlarken söylemiştin otogarda hani ben hep hayallerimizi gerçekleştirmek için çalıştım yıllarca Almanya'da ve şimdi bakıyorumda ...neyse boşverbe komşu kızı ne o ağlıyormusun ağlıyormusun susss sil gözlerini ağlama çünkü gelinler ağlamaz komşu kızı bak duyuyormusun çalan şarkıyı hani bizim şarkaımızdı aşkımızın şarkısı bizim mahalleye taşındığınızda son ses çalardım sen duy diye gurbetde seni düşünür ağlardım bu şarkıyı tekrar tekrar dinlerken ilk bu şarkıda dans etmiştik seninle beni çok ama çok sevdiğini söylerken söyle söyle orkestraya bir daha çalmasınlar bu gece hatırlıyorumda herşey burada başlamıştı seninle bu düğün salonunun koridorunda koşuyordun bana çarpmıştın utanmıştın başını öne eğmiştin yüzün kıpkırmızı olmuştu utancından şimdide aynı yerde duruyorsun yine başın önünde yine yüzün
kıp kırmızı seni ilk gördüğümdede böyleydin komşu kızı
kusura bakma bu gece düğünün olduğunu bilseydim gelirken sana bir düğün hediyesi alırdım aslında sana bir hediyem vardı ama senin artık ne benim dışarda duran beyaz meredec e nede bagajındaki sana aldığım gelinliğe ihtiyacın kalmamış
bari şu saati al hani sevgililer gününde almıştın bana aşkımız yaşadıkça çıkarma kolundan demiştin bende hiç kıçarmamıştım enayii gibi al düğün hediyem olsun sana aa. durmuş pilide bitmiş zaten sus konuşma hiçbir şey söyleme bı rak böyle bitsin herşey böyle sessiz böyle başladığı gibi böyle başladığı yerde biliyormusun
gelinlik sana çok yakışmış komşu kızı
SANA MUTLULUKLAR DİLERİM KOMŞU KIZI
exelecell Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari