www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 03-01-2009, 11:26 AM   #1
F.S.Mehmet1453
Aşmış Üye

F.S.Mehmet1453 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jun 2007
Mesajlari: 50,904
Teşekkür Etme: 70
Teşekkür Edilme: 143
Teşekkür Aldığı Konusu: 89
Üye No: 43266
Rep Puanı : 59275
Rep Derecesi : F.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond repute
Belirlenen Akrep - Pazar , 01.03.2009

Akrep - Pazar , 01.03.2009

Sevgili Akrepler, pazar gününüzü huzurlu ve sakin bir şekilde geçirmek istiyorsanız, ılımlı olmanız gayet yararlıdır. Bu sizi başta eviniz sonra iş yerinizde gerginliklerden koruyabilir. Ama bu demek değildir ki, benim isteğim olacak, ben haklıyım tarzında olmamalıdır. Sadece ben bugün kimsenin dolduruşuna gelmeden kendi bildiğim doğru yolda ilerleyeceğim dışarıdan birilerinin beni yönlendirmesi durumunda kibarlıkla idare etmeye çalışacağım. Cümle bu olmalıdır. Gelelim ikinci önemli konuya. Bildiğiniz gibi son zamanlarda güç ve kontrol arzusu içinde hayatınızla ilgili önemli kararlar almak istiyorsunuz ve güce oldukça aç durumdasınız.

Günlük enerjiler işte tam da bu noktada, sizi hırsla ileriye doğru iterek bir an evvel çözüm bulmanızı sağlayıcı. Bu ilişkilerinizle alakalı konular başta olmak üzere, kendinizle olan yüzleşmelerde de geçerli. İlerlemek, tabi ki herkesin istediği bir durumdur. Fakat bu demek değildir ki, önünüze çıkan herşeyi yıkıp geçeceksiniz. Yapmanız gereken kendinizde bulunan üstün özellikleri başarınızla kanıtlamak, doğru seçimlerde bulunmak, doğru insanlarla görüşmek ve detayları gözden geçirerek kararlar almaktır. İşte o zaman irtibatta bulunduğunuz insanlar sizin için, evet bu konuda oldukça başarılıdır ve onu seçmeliyiz diyebilirler veya sizi başarılı olduğunuz konularda destekleyebilirler.
F.S.Mehmet1453 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari