www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Eğlence > İçinizi Dökün

İçinizi Dökün Hatıralariniz..Sirlariniz..Nefretiniz.. Kinleriniz..Sinirleriniz..Vazgecip Soyliyemediginiz, Disariya Anlatamadiginiz,Merak Ettikleriniz.. Ne varsa buyrun...

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 06-28-2009, 12:19 AM   #1
ultraslan267
Yeni Üye

Kayit Tarihi: Jun 2009
Mesajlari: 4
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 84903
Rep Puanı : 835
Rep Derecesi : ultraslan267 is a splendid one to beholdultraslan267 is a splendid one to beholdultraslan267 is a splendid one to beholdultraslan267 is a splendid one to beholdultraslan267 is a splendid one to beholdultraslan267 is a splendid one to beholdultraslan267 is a splendid one to behold
Belirlenen sizce kız da beni seviyor mu?

Foruma yeni üye oldum. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam hepinizden özür diliyorum. Site yöneticileri uygun yere taşıyacaklardır zaten.
Senenin başında okulumu değiştirdim ve orda bi kızla tanıştım. Kızdan etkilenmiştim ancak bunun adı tam olarak aşk değildi. Bilmiyorum belki de sevgilisi olduğu için adını ben farklı koymuştum. Başlarda iyi anlaşıyorduk; ancak sonradan kız benden uzaklaşmaya başladı. Aslında duygularımı ona hiçbir şekilde hissettirmemiştim veya hissettirmediğime inanıyordum. Tahminimce erkek arkadaşı böyle olmasını istemişti. Bazen gelir bana sarılırdı. Herhangi bir derdini paylaşırdı. Ama çoğunlukla iki yabancı gibiydik. 2. dönem ise o okuldan ayrılmıştı. Başka bi okula gidiyordu. Sınıfta çok az kişi kaldığı için kapanma durumu vardı ve bana sürekli, sınıf kapanırsa yanıma gel diyordu. Hem anlaşamıyorduk hem de bana yanımda ol diyordu. Neyse ki sınıf kapanmadı ve ikimiz de farklı okullarda seneyi sonlandırdık. Yaz tatili başladı ve biz düzenli olarak mesajlaşmaya başladık. Erkek arkadaşıyla arası çok kötüydü. Bir dargın bir barışık ilişkilerini sürdürüyorlardı. Hiçbir arkadaşını dinlemiyor; inadına bu ilişkiyi devam ettiriyordu. Belli ki o çocuğu çok seviyordu. Bir gece yine çok fena kavga etmişlerdi anladığım kadarıyla. Onunla saatlerce mesajlaştık ve ona söylediklerim onu çok etkilemiş olacak ki ertesi gün erkek arkadaşından ayrıldı. Ona, benim ona karşı hissettiklerimi kesinlikle söylemedim. İlişkilerinin saçmalığını ve onu nasıl yıprattığını anlattım. Yani, ona karşı ne hissettiğim konusunda hala bir fikri olmadığını düşünüyorum. Erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra daha da yakınlaşmaya başladık. Sürekli görüşüyoruz şu anda. Her gün 1 saat süren yolu çekiyorum ve yanına gidiyorum. O da yazın bu bunaltıcı sıcağında havuza girmek yerine benimle çimlerde oturup saatlerce sohbet ediyor. Sürekli gülüyoruz eğleniyoruz; birbirimizin dertlerini dinliyoruz. Bir gün birbirimizi görmesek özlüyoruz anlayacağınız.Ben şiir de yazıyorum. Hatta hepsini bir deftere yazıyorum ve gelecekte şiir kitabı da çıkaracağım. Hani dallarda bülbüller ötmez oldu, güller soldu, senin için ölürüm, sensiz yaşayamam gibi alışılmış kalıplar var ya onların hiç birini kullanmıyorum. Can Yücel'in romantik versiyonu diye tanımlayabilirim kendimi. Ancak şiirlerimi şu anda notere onaylatmadığım için sizinle paylaşmak istemiyorum. onaylattıktan sonra paylaşacağımdan emin olabilirsiniz. Neyse konuyu dağıtmayalım. Gerçekten müthiş bir aşk şiiri yazdım geçenlerde ve geçen günki buluşmamızda bunu ona okudum. Sesim de şiir okumak için gayet elverişli. Etkileyebiliyorum yani. Ve şiirime yaptığı yorum aynen şu: Bir gün bi kıza çıkma teklif edeceksen yüzde yüz bu şiiri kullanmalısın. Ben de " o konularda cesaretsizim. yapamıyorum bi türlü. sevdiğimi kaybetmekten korkuyorum" dedim. o da "böyle yaparsan hiç kazanamazsın" dedi. Dün gece de çok şık bir yazı yazdım. Onu da okuttum. Benim ilham kaynağımı çok merak ettiğini söyledi. bense onu cevapsız bıraktım. şu an iki müthiş arkadaşız. harika anlaşıyoruz ve ona ne yaparsam yapayım hemen gönlünü alabiliyorum. beni kaybetmekten çok korkuyor. ama oturduğu sitedeki bi çocuğu kestiğini söyledi bana. anlayacağınız çok karışık bir durum. sizden bu konuda yardım bekliyorum. bu kız beni çok seviyor biliyorum ama bu arkadaş sevgisi mi? Son derece sosyal, kendini sevdiren bi insan olmama rağmen bu konularda çok çekingenim. Ona onu sevdiğimi söyledikten sonra tamamen kopmamızdan korkuyorum. böylesi bile o kadar güzel ki benim için. sizce ne yapmalıyım? bu kız da beni seviyor mudur?
ultraslan267 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 06-28-2009, 12:54 AM   #2
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2005
Mesajlari: 8,103
Teşekkür Etme: 19
Teşekkür Edilme: 155
Teşekkür Aldığı Konusu: 28
Üye No: 1
Rep Puanı : 434913
Rep Derecesi : jockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond repute
Belirlenen

konuyu itiraf edine taşıdım.öncelikle yazının tamamını okudum.

ve başkasını kesiyorum dediyse arkadaş sevgisine kaymış ama ortak arkadaşınız varsa ağzını yoklat ama şuanki durumuyla arkadaş sevgisi gibi böyle olan bir sürü kişi var çok yakın olan ama kızın sadece arkadaş olarak gördüğü iyice bir karar vermeden sevdigini söyleme kaybetme riskin var
jockeя Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 06-28-2009, 01:44 AM   #3
ultraslan267
Yeni Üye

Rep Derecesi : ultraslan267 is a splendid one to beholdultraslan267 is a splendid one to beholdultraslan267 is a splendid one to beholdultraslan267 is a splendid one to beholdultraslan267 is a splendid one to beholdultraslan267 is a splendid one to beholdultraslan267 is a splendid one to behold
Belirlenen

Alinti:
orjinal mesaji gonderen jockeя Mesaj izle
konuyu itiraf edine taşıdım.öncelikle yazının tamamını okudum.

ve başkasını kesiyorum dediyse arkadaş sevgisine kaymış ama ortak arkadaşınız varsa ağzını yoklat ama şuanki durumuyla arkadaş sevgisi gibi böyle olan bir sürü kişi var çok yakın olan ama kızın sadece arkadaş olarak gördüğü iyice bir karar vermeden sevdigini söyleme kaybetme riskin var
çocuğu bana göstermedi ve aralarında yaş farkı olduğunu söyledi. ben de ilk önce senin gibi düşündüm ama sonra benim bu durumda ne gibi bir tepki vereceğimi merak ettiği için yapmış olabilir diye düşündüm. bilmiyorum, çok karışık bir durum. yardımcı olmaya çalıştığın için sağol.
Eski 06-28-2009, 01:49 AM   #4
ultraslan267
Yeni Üye

Belirlenen

ayrıca özür dileyerek eklemek istiyorum. burayı atlamışım sanırım. kız, o çocuktan ayrıldıktan sonra birisi ona çıkma teklif etmiş. onun da kafası karışmış ama istemiyo. yarın yanıma gelecek. sen de gelir misin? kendimi yalnız hissetmemiş olurum. hem senle aramızın nasıl olduğunu görünce vazgeçer belki dedi. ben de yanındaydım. üçümüz takıldık. çocuk gerçekten kızın bana nasıl davrandığını görünce vazgeçti her zamanki gibiydik ama
Eski 06-28-2009, 02:29 AM   #5
ultraslan267
Yeni Üye

Belirlenen

yardımcı olmaya çalışan yönetici arkadaşım, konuyu okumaya yeltenip de uzun diye vazgeçen veya bu ne karışık bir durum, brezilya dizisi gibi anasını satim deyip yardımcı olamayan arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. çünkü size ihtiyacım kalmadı. demin ona telefon açtım. o şiiri ona okudum ve senin dediğini yaptım. sence sevdiğim kız teklifimi kabul edecek mi, merak ediyorum diye sordum. Galiba etti cevabını aldım. Makus talihimi yenerek yeşil gözlüme kavuştum. Tekrar teşekkürler herkese
Eski 06-28-2009, 11:37 AM   #6
jockeя
Administrator

jockeя 'in Avatari

Mesajlari: 8,103
Teşekkür Etme: 19
Teşekkür Edilme: 155
Teşekkür Aldığı Konusu: 28
Üye No: 1
Rep Puanı : 434913
Rep Derecesi : jockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond reputejockeя has a reputation beyond repute
Belirlenen

e sevindim hayırlısı o zaman
jockeя Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 06-29-2009, 01:55 PM   #7
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Mesajlari: 7,071
Teşekkür Etme: 5
Teşekkür Edilme: 16
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 4
Rep Puanı : 67186
Rep Derecesi : styla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond repute
Belirlenen

ee hadi hayırlısı olsun inş hiç ayrılmazsınız
styla45 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 07-23-2009, 05:20 PM   #8
F.S.Mehmet1453
Aşmış Üye

F.S.Mehmet1453 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jun 2007
Mesajlari: 50,904
Teşekkür Etme: 70
Teşekkür Edilme: 143
Teşekkür Aldığı Konusu: 89
Üye No: 43266
Rep Puanı : 59275
Rep Derecesi : F.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond repute
Belirlenen

HayırLısıı.....
F.S.Mehmet1453 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 08-31-2009, 09:17 PM   #9
biqboy
ÇaKaL Üye

biqboy 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2009
Mesajlari: 1,226
Teşekkür Etme: 11
Teşekkür Edilme: 32
Teşekkür Aldığı Konusu: 26
Üye No: 88099
Rep Puanı : 2914
Rep Derecesi : biqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond repute
Belirlenen

Ben kızları onları güldürerek tavlıyorum sizde deneyin sadece sev,güldür.
biqboy Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 08-31-2009, 10:20 PM   #10
mel_i_ke
ÇaKaL Üye

mel_i_ke 'in Avatari

Kayit Tarihi: Mar 2007
Mesajlari: 1,510
Teşekkür Etme: 21
Teşekkür Edilme: 36
Teşekkür Aldığı Konusu: 23
Üye No: 37169
Rep Puanı : 68799
Rep Derecesi : mel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond reputemel_i_ke has a reputation beyond repute
Belirlenen

Alinti:
orjinal mesaji gonderen biqboy Mesaj izle
Ben kızları onları güldürerek tavlıyorum sizde deneyin sadece sev,güldür.
her kız ıcın gecerlı degıldı bu unutma

- 2sohßeT AraLı Bizim MesafemiZ { 0 Derece }

1 2 3 †ıp!

Her Hakkım Saklıdır®™
█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
³³°¹³²¹³ °¹²

mel_i_ke Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 2 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 2)

Mesaj kurallari