www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Spor > Futbol > Diğer Süper Lig Takımları

Diğer Süper Lig Takımları 4 Büyükler Haricindeki Süper Lig Takımları Hakkındaki Paylaşımlar Buraya...

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 07-06-2009, 06:50 PM   #1
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2005
Mesajlari: 7,071
Teşekkür Etme: 5
Teşekkür Edilme: 16
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 4
Rep Puanı : 67186
Rep Derecesi : styla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond repute
Belirlenen "Bu sene çok gol atacağız!"

"Bu sene çok gol atacağız!"
Eskişehirspor'un Gineli golcü futbolcusu Youla, Ümit Karan ile iyi bir ikili olup, ligde bu sezon çok gol atacaklarını söyledi. Yıldız futbolcu krallık yaşamak istediğini kaydetti..
Kulüp tesislerinde açıklamada bulunan Gineli golcü Souleymane Youla, yeni sezonda gol kralı olmayı hedeflediğini söyleyerek, "Eskişehirspor iyi bir kulüp, ateşli bir taraftara sahip. Eskişehirspor'da olmaktan çok mutluyum. Türkiye ve yurtdışından en az 10 teklif aldım. Ama ben Eskişehirspor'da kalmak istedim. Eskişehirspor, Fransa'daki kulübümden bonservisimi de aldı. Geçen sezon 15 gol attım. Bu sene 15 golün üzerine çıkmak istiyorum. Bu sezon daha iyi bir takımız. Arkadaşlar birbirini tanıyor. Daha çok gol atacağıma inanıyorum" dedi.

Turkcell Süper Lig'in her sene daha iyiye gittiğini ifade eden Youla, "Bu sene lig daha çetin geçecek. İyi takımlar var. Takımlar iyi transferler yapıyor. Biz de üst sıralara oynamak istiyoruz" diye konuştu.

Galatasaray'dan transfer edilen Ümit Karan ile ilgili olarak ise Youla, "Ümit Karan iyi bir futbolcu, bunu herkes biliyor. Daha önce birlikte oynamadık. Ama kampta birbirimizi tanıyacağız. İyi futbolcular, her zaman anlaşabilir. Geçen sene Batuhan ile anlaştım. Bu sene de Ümit Karan ile anlaşabilirim. Ben ve Ümit iyi bir ikili olup, bu sene çok gol atacağız" ifadelerini kullandı.

Youla, Gine Milli Takımı'ndan bir arkadaşının Eskişehirspor'a denenmek için gelmesinden dolayı da mutlu olduğunu sözlerine ekledi.
styla45 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari