www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Spor > Fenerbahçe

Fenerbahçe Fenerbahçe ilgili herşey bu bölümde.

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 06-23-2009, 11:19 AM   #1
Author41
Daimi Üye

Kayit Tarihi: Jun 2009
Mesajlari: 640
Teşekkür Etme: 1
Teşekkür Edilme: 30
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 84106
Rep Puanı : 67290
Rep Derecesi : Author41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond repute
Belirlenen İmzayı attı bıçak altına yattı

İmzayı attı bıçak altına yattı

4 yıllık sözleşmeyi imzalayan Özer Hurmacı, ardından sağ ayak bileğinde daha önce oluşan kırığın tekrarlamaması için ameliyat oldu. Genç futbolcu çalışmalara 4 hafta sonra başlayacak

Sarı-Lacivertli kulüple dün 4 yıllık sözleşme imzalayan Özer Hurmacı, ardından ameliyat masasına yattı. Sağ ayak bileğinde oluşan kırığı düzelen genç futbolcunun, ileride aynı bölgede benzer bir sorun yaşamaması için böyle bir operasyona gerek duyulduğu belirtildi. Sportif direktör Aykut Kocaman, genç oyuncunun sakatlığı hakkında yaptığı açıklamada, “Basit bir ameliyat. Sağlık ekibi tarafından böyle bir operasyon uygun görüldü” açıklamasını yaptı. Fenerbahçe Kulübü, İngilizce, Fransızca ve Almanca bilen Özer Hurmacı için Ankaraspor’a 4.2 milyon Euro bonservis bedeli ve artı İlhan Parlak ile Özgür’ü verdi. Varılan anlaşma gereği, oyuncu da yıllık
2.2 milyon Euro alacak.
Merhaba İstanbul
Genç futbolcunun, Galatasaray’ın vaat ettiği ödemeyi yapmadığı için geçen sezon suya düşen İstanbul’a transferi, Fenerbahçe ile gerçekleşmiş oldu. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü’nde düzenlenen imza töreninin ardından Sarı-Lacivertli formayı giyerek medya mensuplarına poz veren Özer Hurmacı’nın çok heyecanlı olduğu gözlendi. Üç yıl boyunca bu futbolcunun antrenörlüğünü yapan Aykut Kocaman, transfer çalışmalarının sürdüğünü söyledi.
‘Fener forması onurdur’
‘Anadolu’daki futbolcular için bütün bir yıl oynanan tek maç vardır, o da Kadıköy’deki’ diyen Özer Hurmacı, hayallerinin takımına geldiğini söyledi

İmza töreninden ameliyat olmak üzere hastaneye gitmeden önce FBTV’ye konuk olan Özer Hurmacı, “Fenerbahçe’de olmak çok güzel bir duygu. Hayallerimin takımına geldim. Bu formayı taşımak da, benim için büyük bir onurdur” dedi. En üst düzeyde futbol oynamak ve çok verimli olmak istediğini belirten genç futbolcu, “Bu bana güvenen herkese ve taraftarlarımıza kanıtlamak istiyorum. Anadolu takımlarında oynarken, aslında bütün bir yıl boyunca oynadığımız bir maç vardı, o da Kadıköy’de oynadığımızdı. Bunu hep arkadaşlarla aramızda konuşurduk. Şimdi bu büyülü statta çok sayıda maç oynayacağım. Bunun için çok heyecanlıyım” görüşünü belirtti.
İdolü Zinedine Zidane
Hedeflerini de açıklayan Özer, sözlerine şöyle devam etti: “Uzun yıllar burada oynamak istiyorum. Fenerbahçe beni çok ciddi bir rakama transfer etti. İnşallah bu rakamı 3-4 katına çıkararak, Avrupa’nın başka büyük bir takımına transfer olurum ve kulübüme para kazandırırım. Gelecekteki hedefim, İngiltere veya İspanya ligindeki bir takıma transfer olmak. Milli Takım’ın da değişmezleri arasına girmeyi diliyorum. Kendime, Barcelona’lı Xavi ve Iniesta’yı örnek alıyorum. Kendimi geliştirip, Zinedine Zidane gibi olmak istiyorum. Fenerbahçe’deki tüm oyuncuların ayrı bir önemi ve değeri var. Küçüklüğümden beri hayranlıkla izlediğim Roberto Carlos’un yanı sıra, Alex, Deivid ve Mehmet Topuz gibi isimlerle oynamak, bana önemli katkı yapacaktır.”

Aykut Kocaman sahne aldı
Fenerbahçe Kulübü’nde Sportif Direktörlük görevine getirilen Aykut Kocaman, ilk kez bir transferde boy gösterdi. Daha önce yöneticilerin yer aldığı imza töreninde bu kez Aykut Hoca, Özer Hurmacı ile birlikte medyanın önüne çıktı. Kocaman, “Ankaraspor’da 3 senedir beraberdik. Son derece başarılı bir oyuncu ve Fenerbahçe’ye transfer olarak bu başarısını taçlandırdı. Verimli bir transfer olmasını diliyorum. Fenerbahçe’ye çok iyi bir oyuncu kazandırdığımıza inanıyorum” derken, Özer de hocasıyla yeniden bir araya gelmelerini şu sözleriyle değerlendirdi: “Aykut Hoca, efsane olmuş bir isim. Onunla çalışmak apayrı bir deneyimdi. Onun Fenerbahçe’ye gelip sportif direktör olması ve benim de Fenerbahçe’ye transferime ‘kader’ diyelim. Böyle olmasından çok mutluyum. Size güvenen birinin olduğunu bildiğiniz zaman performansınız otomatikman bir üst seviyeye çıkıyor.”
Author41 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari