www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Spor > Trabzonspor

Trabzonspor Trabzonspor ilgili herşey bu bölümde.

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 01-01-2010, 10:22 AM   #1
DiŞi KapLaN__1967-25
Müstakbel Üye

Kayit Tarihi: Nov 2009
Mesajlari: 234
Teşekkür Etme: 1
Üye No: 93203
Rep Puanı : 439
Rep Derecesi : DiŞi KapLaN__1967-25 is a jewel in the roughDiŞi KapLaN__1967-25 is a jewel in the roughDiŞi KapLaN__1967-25 is a jewel in the roughDiŞi KapLaN__1967-25 is a jewel in the roughDiŞi KapLaN__1967-25 is a jewel in the rough
Belirlenen ŞenoL qün骺 Konuştu..

"GÖKHAN'IN KALMASINI İSTEDİĞİMİ YÖNETİME SÖYLEDİM"
Gökhan Ünal'ın takımda kalmasını istediğini de vurgulayan Güneş, şöyle konuştu: "Transfer kısa vadeli biri iş değil. Biz elimizdeki oyuncuların üzerine yeni oyuncular katmak istiyoruz. Ancak mevcut oyunculardan gitmek isteyenlerden Gökhan'ın durumu var. Biz hücuma oyuncu almak isterken onun durumunun ortaya çıkması bizim için sıkıntı oluşturdu. Ben Gökhan'ın gitmesini istemiyorum. Beğendiğim bir oyuncu. Ama bu yıl verim düşüklüğü olduğu için hem taraftarımızla olumsuzluk yaşadı, hem de kendisinin bundan etkilendiğini gördük. Ben yönetime de Gökhan'ın kalmasını istediğimi söyledim ve kendisiyle de bu konuda konuştum."

"İKİ CİDDİ SORUNUMUZ VAR"
Güneş, hiçbir yerli oyuncuyu bırakmayı düşünmediğini de ifade ederek, "Yabancı oyunculardan gitmek isteyen olursa, ekonomik olarak değerine bakarız, şartlar uygun olursa bırakırız. Bu konuda oynamayan oyuncular için biraz kolaylık sağlayabiliriz. Yabancı oyuncu oynamadığı zaman bizim için pek fazla önem arz etmiyor. Ekonomik kaybımız oluyor. Şu anda acil olarak forvet sorununu çözmemiz gerekiyor. Mevcut süreç içerisinde iki önemli sorunumuz var. Bunlardan birincisi, Fatih'in durumunun netlik kazanmaması, ikincisi ise Gökhan Ünal'ın transfer durumunun ortaya çıkması. Bu sorunların en kısa zamanda netlik kazanması gerekiyor" dedi.

Güneş, kampa katılmayan Tjikuzu'ya tüzük neticesinde gerekli cezanın verileceğini de belirterek, "İzin istemediği halde kampa katılmadı. Ne zaman geleceğini de bilmiyoruz. Gitmek isteyen oyuncular, menajerleri kanalıyla gidebilir. Ama bizimle birlikte çalışmalı" diye konuştu.

"GÖKHAN YÜZDE YÜZ TAKIMDA KALIR DİYEMİYORUM"
Gökhan'ın şu andaki antrenman performansıyla takıma bir katkısının olamayacağına vurgu yapan Güneş, "Gökhan'la ilk kez dün görüştüm ve kendisini olumlu buldum. Bir tek eksik tarafı bu olumsuzluklar karşısında daha dirençli olmaması. Şu andaki antrenman performansıyla Gökhan'ın yararı olmadığı doğru. Ama ben bu oyuncunun bize katkı yapacağını sanıyorum. Bugün de kendisiyle görüşeceğim. 'Ben duramam' derse tabi bunu da değerlendiririz. Böyle bir durumda kulübü asla zarara uğratmayız. Camianın değerlerini her zaman düşünmeliyim. Oyuncu, 'Sıkıldım gitmek istiyorum' dediği anda ona teslim olmak doğru değil. Eğer oyuncuyu kazanamıyorsak kulübün varlığının bir anlamı kalmaz. Kulüp büyüklüğüne uygun bir takım yaratmak istiyoruz. Gökhan'la konuştuğumda savaşabileceği izlenimini aldım. Ama transfer işi ortaya çıkınca kötü oldu. Sonuç olarak Gökhan şu anda yüzde yüz kalır diyemiyorum. Ben yönetime, 'Gökhan gitsin' demedim, dememde" ifadelerini kullandı.

Gökhan'ı bırakmak istemediğini yenileyen Güneş, "Ben Gökhan'ın savaştığını görünce, kendisine, 'Var mısın, yok musun?' diyeceğim. Kulübe de söylüyorum. Gökhan yüzde yüz gitmek istiyorum deseydi ben yine gitmesini istemezdim. O yüzden ben Gökhan olayını birinci madde olarak görmüyorum. Ama transfer gündeminde var. Eğer Gökhan gitme konusunda bana ısrar ederse bu beni aşar. O zaman yönetime söylerim" dedi.

"FORVETTE SAYISAL EKSİKLİĞİMİZ VAR"
Bir çok bölgeye oyuncu baktıklarını da vurgulayan Güneş, "Şu anda acil olarak forvete adam almamız lazım. Bunun yanı sıra stopere, sağbeke, sol beke, orta sahaya oyuncu bakıyoruz ama uygun fiyatta yarışabilecek oyuncular bakıyoruz. Hem elimizdeki oyuncu kadrosunu yarışır hale getirmek, hem de ekonomimizi güçlendirmek için çalışıyoruz. Forvet zorunlu, ama ötekiler zorunlu değil. Ben ikinci yarıyı mevcut kadroyla da tamamlarım ama biraz zor olur. Hücuma alacağımız oyuncu ekonomik olarak büyük maliyet getirebilir ama bize yarar sağlayacaktır. Forvette sayısal eksikliğimiz var" dedi.

"YATTARA TAM OLARAK BİZE AİTTİR DİYEMİYORUM"
Güneş, sakatlığı nedeniyle önümüzdeki günlerde ameliyat olacak olan Yattara'nın şu anda tam olarak kendileri ait olmadığını da belirterek, "Yattara'yla daha önce çalıştığım dönem içerisinde iyi oynuyordu ama az para aldığı için sorun çıkarıyordu. Şu anda ise en çok parayı alıyor ama ekonomik olarak yine sorun. Ama Yattara çok önemli bir oyuncu. Bizim için kulüp daha önemli. Takımdaki her oyuncu gelip gidebilir. Bize takımı büyüten oyuncu lazım. Bütünleşmeleri lazım. Her olayda darılan küsen olursa, önünü açarız. Bu Yattara için de geçerli. Daha önce gitmesi gündeme gelmişti. Şu anda Yattara bizim oyuncumuz mu, bize ait mi bu konuda net bir şey diyemiyorum" şeklinde konuştu.

2o1o

=>
"AcqDc..

TRAßZ0NSP0R^m..

''ѕєηιηℓєуιz нєяуєя∂є αηкαяα∂α ιzмιя∂є ''вσя∂σ мανι αşкıуℓα нαzıяız вιz öℓмєує''

o2 \ o1 / 2o1o ^
DiŞi KapLaN__1967-25 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari