www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Eğlence > İçinizi Dökün

İçinizi Dökün Hatıralariniz..Sirlariniz..Nefretiniz.. Kinleriniz..Sinirleriniz..Vazgecip Soyliyemediginiz, Disariya Anlatamadiginiz,Merak Ettikleriniz.. Ne varsa buyrun...

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 10-27-2007, 01:16 PM   #1
KoJiRo
Aşmış Üye

KoJiRo 'in Avatari

Kayit Tarihi: Dec 2006
Mesajlari: 34,356
Teşekkür Etme: 21
Teşekkür Edilme: 162
Teşekkür Aldığı Konusu: 97
Üye No: 23848
Rep Puanı : 54700
Rep Derecesi : KoJiRo has a reputation beyond reputeKoJiRo has a reputation beyond reputeKoJiRo has a reputation beyond reputeKoJiRo has a reputation beyond reputeKoJiRo has a reputation beyond reputeKoJiRo has a reputation beyond reputeKoJiRo has a reputation beyond reputeKoJiRo has a reputation beyond reputeKoJiRo has a reputation beyond reputeKoJiRo has a reputation beyond reputeKoJiRo has a reputation beyond repute
Belirlenen Çakal.NeT de ne buldum

3-4 aydır o site benim bu site senin gezdim üye oldum d mod oldum bazı siteler de süper mod oldum bazı sitelerde adminleriyle içli dışlı oldum kimisinin bazılarında süper arkadaslarda tanıdım ve sitelerin durgun hızlı oldugu dönemler hep gözümün önünde idi bir siteyi idare etmek gercek ten zor onu ögrendim

bir agacın gövdesi gelişirde kökleri gelişmez ise o agaç ne kadar saglıklı yeşil görünürse görünsünbir gün mutlaka yıkılır fakire cok para zarar getirir hastaya fazla ilaç aynı şekilde zarar getirebilir ve gercekten bir cok zitenin başı dönmüş basit cocuk oyununa cevirdiğini gördüm forum işlerini ama helal size modlar süpermodlar ve adminler işin süsünde degil insanlara hizmetin peşindesiniz o halde su cümlemi abrtılı bulmayın lütfen

İYİKİ VARSIN Ç@K@L NeT
Eski 10-27-2007, 02:15 PM   #2
uyuzsultan
ÇaKaL Üye

uyuzsultan 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2007
Mesajlari: 1,031
Teşekkür Etme: 61
Teşekkür Edilme: 46
Teşekkür Aldığı Konusu: 23
Üye No: 43997
Rep Puanı : -1404
Rep Derecesi : uyuzsultan is infamous around these partsuyuzsultan is infamous around these partsuyuzsultan is infamous around these partsuyuzsultan is infamous around these partsuyuzsultan is infamous around these partsuyuzsultan is infamous around these partsuyuzsultan is infamous around these partsuyuzsultan is infamous around these partsuyuzsultan is infamous around these partsuyuzsultan is infamous around these parts
Belirlenen

Çakal netten ben de çok memnunum
Daha önce de üye olduğum siteler var ama hatırlamıyorum bile hangileriydi
Buraya tesadüfen üye oldum ama o kadar şey öğrendim ki sitenin her yanına girmek okumak istedim hazine bulmuş gibi oldum
Yetmedi bi de mod oldum ya
uyuzsultan Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 10-27-2007, 07:17 PM   #3
Kéan aRs
Aşmış Üye

Kéan aRs 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2007
Mesajlari: 14,099
Teşekkür Etme: 125
Teşekkür Edilme: 197
Teşekkür Aldığı Konusu: 120
Üye No: 44060
Rep Puanı : 10060
Rep Derecesi : Kéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond reputeKéan aRs has a reputation beyond repute
Belirlenen

bende memnunum adam gibi adamlar var falla
Kéan aRs Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 10-27-2007, 10:51 PM   #4
¢яєαмιηg
Banned

Kayit Tarihi: Apr 2007
Mesajlari: 34
Teşekkür Etme: 156
Teşekkür Edilme: 220
Teşekkür Aldığı Konusu: 144
Üye No: 38652
Rep Puanı : 13972
Rep Derecesi : ¢яєαмιηg has a reputation beyond repute¢яєαмιηg has a reputation beyond repute¢яєαмιηg has a reputation beyond repute¢яєαмιηg has a reputation beyond repute¢яєαмιηg has a reputation beyond repute¢яєαмιηg has a reputation beyond repute¢яєαмιηg has a reputation beyond repute¢яєαмιηg has a reputation beyond repute¢яєαмιηg has a reputation beyond repute¢яєαмιηg has a reputation beyond repute¢яєαмιηg has a reputation beyond repute
Belirlenen

¢яєαмιηg, вσυя∂¢αη, мєяєкυ, ™ιηƒє¢тσя¨®, 5511, adanaghost, adneyno, akis1, alft, aptalask, azizoz, Bart, cranau, delikurt42, ekaragoz, ekosasmaz, evreseli, gariban55, gizemceren, GooD aNd EvıL, hakurt, haydar007, HayL4zTurk, iktisat_58, jockeя, kaancel, lilah, lordmidnight, mmeehhmmeett, mozzart, murtii57, mystical_waynak, nemesis76, nzmttn, oguzkaan4141, ordinaryus1905, ozgur31, pusat, rakar, rüzgarın kızı, senche, serseriler_001, serseri_waynakh, Shekil, silahsiz_kuvetler, sweetwitch, T-MAC1*, T-Rox, taraf, ugurb, unall6, uyuzsultan, Vatanisst, yalniz_cakal, yozgatlı, zombi41, önder_körfez

yeterlıdır heralde bukdr uye...

durumumus cok ıyı o bıse laf atanlar baksın bakalım bız ezg sıte fln deılıs...
¢яєαмιηg Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 01-04-2009, 05:50 PM   #5
Rangor
Daimi Üye

Rangor 'in Avatari

Kayit Tarihi: Dec 2008
Mesajlari: 325
Teşekkür Etme: 29
Teşekkür Edilme: 19
Teşekkür Aldığı Konusu: 14
Üye No: 68761
Rep Puanı : -2325
Rep Derecesi : Rangor is infamous around these partsRangor is infamous around these partsRangor is infamous around these partsRangor is infamous around these partsRangor is infamous around these partsRangor is infamous around these partsRangor is infamous around these partsRangor is infamous around these partsRangor is infamous around these partsRangor is infamous around these partsRangor is infamous around these parts
Belirlenen

Bence Çok İyi Çok Harikayız
Tek Problemimiz Üyeler Mesaj Atmıyo Yada Konu Açmıyo Herkes Adult Bölümünde :p
Eski 06-07-2009, 11:44 AM   #6
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2005
Mesajlari: 7,071
Teşekkür Etme: 5
Teşekkür Edilme: 16
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 4
Rep Puanı : 67186
Rep Derecesi : styla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond repute
Belirlenen

Alinti:
orjinal mesaji gonderen Rangor Mesaj izle
Bence Çok İyi Çok Harikayız
Tek Problemimiz Üyeler Mesaj Atmıyo Yada Konu Açmıyo Herkes Adult Bölümünde :p
Aynen açılan konunun izlenme sayısı çok ii fakat kimse cvp atmıyo konuya.Adult bölümündeki izlenme sayısı maşallah ama diğer böümlere ilgi az

styla45 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 06-09-2009, 02:32 PM   #7
monoprol
Yeni Üye

Kayit Tarihi: Jun 2009
Mesajlari: 33
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 83525
Rep Puanı : 80
Rep Derecesi : monoprol will become famous soon enough
Belirlenen

bendaha yenıyım ama gusel buldum ıyıkı varsın çakal net
monoprol Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 06-29-2009, 10:59 PM   #8
cakalvarcakal
Yeni Üye

Kayit Tarihi: Jun 2009
Mesajlari: 4
Teşekkür Etme: 0
Üye No: 84992
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : cakalvarcakal is on a distinguished road
Belirlenen

Alinti:
orjinal mesaji gonderen styla45 Mesaj izle
Aynen açılan konunun izlenme sayısı çok ii fakat kimse cvp atmıyo konuya.Adult bölümündeki izlenme sayısı maşallah ama diğer böümlere ilgi az
doğru vallaha çünkü sıkmayan konular orda ve her forumda adult bölüm olmuyor. sömürün sömürebildiğiniz kadar adult bölümü hücuuuuuummm

:tank: :tank: :tank: :tank:

Eski 10-06-2009, 04:03 PM   #9
biqboy
ÇaKaL Üye

biqboy 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2009
Mesajlari: 1,226
Teşekkür Etme: 11
Teşekkür Edilme: 32
Teşekkür Aldığı Konusu: 26
Üye No: 88099
Rep Puanı : 2914
Rep Derecesi : biqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond reputebiqboy has a reputation beyond repute
Belirlenen

şimdiye kadar çok site dolaştım ama cakal.net kadar iyi bir siteye rastlamamıştım.!!!...
Eski 12-09-2009, 10:43 PM   #10
PeTTe
Geçerken Uğradım

PeTTe 'in Avatari

Kayit Tarihi: Dec 2009
Mesajlari: 125
Teşekkür Etme: 25
Üye No: 94548
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : PeTTe is on a distinguished road
Belirlenen

Ben buraya tesadüfen geldim. Halen 2 forumda yönetici olarak atanmış durumdayım . Genel olarak hoş bir intiba bırakmış durumda. Umduğum sıcaklığı ve samimiyeti hissedersem sonuna kadar da her türlü destek olurum. Umarım yanlızlığımı unutturacak ortamı burda bulabilirim...!!! Saygılarrrrrrr......
PeTTe Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari