www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Spor > Trabzonspor

Trabzonspor Trabzonspor ilgili herşey bu bölümde.

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 07-05-2009, 10:30 AM   #1
Author41
Daimi Üye

Kayit Tarihi: Jun 2009
Mesajlari: 640
Teşekkür Etme: 1
Teşekkür Edilme: 30
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 84106
Rep Puanı : 67290
Rep Derecesi : Author41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond reputeAuthor41 has a reputation beyond repute
Belirlenen 'Rekabete hazırız'

10 aylık sakatlığın ardından futbolu çok özlediğini belirten Zafer, “2.5 aydır idmanlara çıkıyorum. Doktorlar benim için ‘bir daha futbol oynayamazsın’ demişti. Ancak durumum çok iyi ve oldukça formdayım. Geçen sezon buraya gelmek istemiştim ama transferim gerçekleşememişti. Artık Trabzonsporlu’yum. Bu takımda sadece iyiler oynar, ben de rekabete hazırım” dedi. İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan alınan Tjikuzu ise, “Kalitemi ispatlayacağım. Orta alanda görev alan pek çok futbolcu var, ama bu dert değil. Rekabet her zaman başarıyı getirir” dedi. Basın tarafından sorunlu oyuncu gibi gösterildiğini de söyleyen yıldız futbolcu, “Yaptığım şeyler sürekli abartıldı. Ancak artık bunlar geride kaldı. Sadece Trabzonspor’un başarısını düşünüyorum” açıklamasında bulundu.
Bordo-Mavililer’in barbekü keyfi
Trabzonspor, dün sabah yapılan antrenmandan sonra barbekü partisiyle kendine geldi... Teknik direktör Hugo Broos yönetiminde yapılan antrenmanda, futbolcular 50 dakika süren çift kale maç oynadı. İdmanın ardından, otelin bahçesinde bir barbekü partisi düzenlendi. Isparta Valisi Ali Haydar Önel’in de katıldığı barbekü partisinde, Yattara arkadaşlarına yaptığı şakalarla herkesi kırdı geçirdi.
Göksu’ya özel uyarılarErsun Yanal döneminde as takım kadrosuna alınan ve kampların değişmez yıldızı olmasına rağmen bir türlü forma şansı bulamayan Göksu, yine aynı durumla karşı karşıya... Bu sezon da Broos’un dikkatini çekmeyi başaran genç oyuncu, artık beğenilerin sonuca yansımasını istiyor. Göksu’ya en ciddi uyarılar ise takım içindeki ağabeylerinden geliyor. Deneyimli isimler Göksu’ya, rehavete kapılmaması yönünde telkinde bulunuyor.
Song ve Sylla yarın geliyor
Daha önce kampa 2 Temmuz’da katılacağı açıklanan Trabzonspor’un Kamerunlu yıldızı Rigobert Song, hala ortalarda yok. Bordo-Mavili yöneticilerin bir an önce kampa katılmasını istediği deneyimli savunmacının, yarın Isparta’ya geleceği belirtildi. Yurt dışında olan kaleci Sylla’nın da, yarın kampa katılacağı açıklandı. Yönetimin, bu iki oyuncuya gecikmelerinden dolayı para cezası vermesi bekleniyor.
Author41 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari