www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Oyun > Counter-Strike > Cs 1.6

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 05-03-2010, 09:06 PM   #1
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2005
Mesajlari: 7,071
Teşekkür Etme: 5
Teşekkür Edilme: 16
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 4
Rep Puanı : 67186
Rep Derecesi : styla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond repute
Belirlenen Counter-Strike 1.6 Gelmiş Geçmiş Bütün Modlar ~>

PAİNTBALL ADDONS [TÜRKÇE]

PaintbaLL mod, herkezin biLdiği qibi hayatımızda hava tabancaLarıyLa oynanan ve renkLi boya küpLerinden oLuşan mermiLere sahip oLan oyun sistemidir. Bu mod counter strike'a uyarLanmış iLqinç bir mod asLında kendine has siLahLarı ve oyuncu modeLLeri var oyunun.Bu mod botLarLada oynanıyor.

Ufak bir not düşeyim, paintbaLL mod Türkiye serverLarında daha kuruLmamış bir mod. Game-monitör ve game-tracker`dan araştırayım dedim. Türkiye ipLerinde bu modun kuruLu oLduğu bir server qöremedim. BeLki vardır, ama ben göremedim. Bu ne demek oLuyor peki? Bu modu kuran kişi Türkiye`de bu modu bir yerLere getirebiLecek kişiLerden oLacaktır. Tek eksik yönü yeni indireLecek dosyaLarın fazLaLığı, yani Türkiye şartLarında bu kadar dosyayı hızLı bir sürede indirtebiLecek bağLantı hızına sahip dataLarın oLmayışıdır.

Neyse kafanızı daha da buLandırmadan mod'u vereyim sizde rahat edin bende içinde baya bir pLuqin var siz ekLersiniz isterseniz keyfinize kaLmış bir şey..

KURULUM: C:\Program Files\ ( İsterseniz kuruLumu masaüstüne yapın çıkan Valve kLasörünü cs nereye yükLüyse oraya atarsınız..) Dosya fazLaLığı oLduğu için .exe sadece 24,5 mbcık kota sorunu oLan indirmesin
.rar pass : lockdown39

GUNGAME ADDONS [TÜRKÇE]

Forumda bir arkadaşımın gungame mod'u botLarLa oynamak istediğini söyLedi bende kırarmıyım yaptım tabi içinde saymayı unttum kadar pLuqin var okadarda önmLi değiL ztn pLuqin sayısı sizde keyfinizde qöre ekLersiniz pLuqinLeri neyse Lafı daha da doLandırmadan sizLere gungame addons'u sunuyorum eğLenceniz boL oLsun...

KURULUM: C:\....\Valve

DEATHMATCH ADDONS [TÜRKÇE]

Evet arkadaşLar sizLere Podbot'un yardımıyLa cs'yi DM mod yani DeathMatch'La oynacağınız bir Addons yaptım içinde 16'a yakın pLuginde var tek yapmanız gereken setup'ı kurarken C:\....\Valve nin içine kurmak oLucak....

.rar pass = lockdown39 bu arada bazı arkadaşLar botLarın azLığından şikayet etti onunda çözümü var;

C:\...\Valve\cstrike\addons\podbot içinde podbot.cfg dosyası var..İçinde pb_minbots,pb_maxbots kodLarını buLun karşısındaki sayıLarı pb_minbots 20
pb_maxbots 32 oLarak değiştirin...

ZOMBİE PLAGUE ADDONS [TÜRKÇE]

Zombie Plague 2009 versiyonu bu mod botLarLa da oynanıyor ben şahsen oynuyorum ve ne yaLan söLeyim normaL onLine server'dan farkLı oLmuyor aratmıyor yani ...Oyundayken 'H' tuşuna basıp Bot menüsünden istedin kadar bot at Zeki,AptaL,NormaL istedin şekiLde yap botLarı zevkinize kaLmış bişi yani 'H' tusuna basarak Leap özeLLiğini açıp/kapatabiLirsiniz..Map'ın KaranLık/NormaL/AydınLık yapabiLirsiniz anLıcanız 'H' tusunda herşey mevcut.

KuruLum: C:\Program Files (Sizde cs nerede kuruLuysa oraya C,D)

DEATHRUN ADDONS [TÜRKÇE]

DeathRun Mod'u az çoğumuz biLiyoruz oto 1 yada 2 T seçiLir beLirLi bir amacı vardır tuzakLarı aktif etmek ve CT Leri en son kısıma kadar tuzakLarLa öLdürmeye çaLışmak CT ise aksine bu tuzakLarı ustaca qeçerek en son'a vardığında T yi haLLetmek bence zevkLi bir mod ama bu mod maLesef botLarLa oynanmıo ztn istesenizde oynayamazsınz çünkü botLar bu mod'u oynayacak kadar zeki değiLLer ama arkadaşLar arasında oynayacağınız qüzeL bir addons'dur.CT'Lerin her eL bıcak değiLde siLah iLe başLamasını isterseniz konsoLa amx_cvar deathrun_giveusp 1 yazın.

KuruLum;
C:\Program Files ( Sizin cs nereye yükLüyse oraya C,D )

GOLD POWER PRO ADDONS [TÜRKÇE]

Bu mod pro oLan ve cs'de en popüLer mod oLan pro mod addons'u botLarLa oynanabiLiyor. arkadaşLar arasındada oynayabiLeceğiniz qüzeL bir addons.

KuruLum: C:\Program Files\ (Sizin cs nerede kuruLuysa oraya C,D)

ZOMBİE BİOHAZARD ADDONS [TÜRKÇE]

Zombi modLarın arasında en iyi mod biohazard'tır bence zaten bunun örnekLerini qörüyoruz Türk serverLarında Türkiyede en çok tutuLan zombi mod biohazard mod'tur..Hem arkiLer arasında hemde kendiniz oynayabiLirsiniz çünkü bu addons'ta botma atma mevcuttur Hadi koLay qeLsin %90 Türkçe yaptım yapamadığm kısımLarı siz türkçe yaparsınız artık. Yeni Zombi modeLLeri ekLedim..

KURULUM : C:\....\Valve
Frostnova.mdl hatası aLanLar buradan indirebiLir..

SURF ADDONS [TÜRKÇE]

Cs'nin en tutuLan ve zevkLi Fun mod'Lardan biri Surf mod'tur kuşkusuz bu mod'ta botLarLa oynanamıyor çünkü botLarLa oynanabiLecek bir mod değiLdir arkiLer arası oynayabiLeceğiniz qüzeL bir addons iyi eqLenceLer...

KuruLum : C:\...\Valve

Zombie KiLLinq Addons [TÜRKÇE]

Zombie pLague mod'un değişik bir versiyonu bunda HumanLar(BazıLarı Bayan) ve Zombie modeLLeri,siLah modeLLeri,Hatta cs'nin ana menusu biLe yeni oLan zombie kiLLinq addons botLarLada oynanabiLiyor..Fakat kötü bir tarafı var addons kompLe cs'nizin qörseL ve renkLerini değiştirdiği için addons 96 mbcık k.baqmayın benm net sınırsız oLduğu için herkezi öyLe qörüyorum canı isteyen indirsin..

KuruLum: C:\Program FiLes (Sizin cs nerede kuruLuysa oraya C,D)

SNOWBALL WAR(KAR TOPU SAVAŞI) ADDONS [TÜRKÇE]

PaintbaLL mod'a benzer bir mod oLan SnowbaLL War yani kartopu savaşı oLan bu mod'ta paintbaLL'a benzer farkLı modeLLeri oLan ve sadece eLinde bıçak ve kar topu oLan zevkLi bir mod..Bu mod botLarLada oynanıyor..

KURULUM: C:\Program Files\ ( Sizin Cs nerede kuruLuysa oraya C,D )
.Rar Pass: lockdown39

SİLENT HİLL(SESSİZ TEPE) ADDONS [TÜRKÇE]

Zombie'ye benzeyen fakat ondan daha güzeL oLan SİLENT HİLL(Sessiz Tepe) Mod'da değişik canavar modeLLeri var. Her eL beLLi araLıkLarLa hava kararıyor ve bir süre öyLe kaLıyor.Daha sonra büyük bir gürüLtü ve siren sesiyLe beraber tekrar aydınlanıyor fakat aydınLandığnda kimse kimseyi qöremiyor bence qüzeL bir mod bu mod botLarLada oynanıyor.Amaç canavarlardan kaçmak veya onları yok etmek.Bu mod'u türkçeLeştiren murat_tr1907 kardeşime teşekkürü borç biLirim iyi oyunLar....Tek kötü bir yanı var bu mod sadece kLasik map'Lerde aktif oLuyor örnek:de_dust2,cs_assault vs. vs. qibi...

KuruLum: C:\Program Files\ (Sizin cs neredeyse oraya C,D)

PEGA-PEGA ADDONS [TÜRKÇE]

Fun mod oLarakta biLinen pega-pega mod bir nevi sokak dövüşü oLan modda sadece yumrukLar konuşacak gravity ve speed'te son nokta oLan bu mod botLarLa oynanmıyor maLesef çünkü bu mod'un kendine has mapLeri var amaç size veriLen en kısa sürede kaçmak veya kovaLamak yakaLayan veya KaçabiLen Team 5 frag kazanıyor..BoL kovaLamaLar

KURULUM: C:\Program Files\ ( Sizin cs nerede kuruLuysa oraya C,D)
.Rar pass: lockdown39

By. LOCKDOWN DİABLO ADDONS [TÜRKÇE]

Bu mod da arkadaşLar çeşitLi siLahLar aLarak rakipLerinizi aLt üst edebiLirsiniz. DiabLo adı üstünde
Oyunun amacı karakter ırkınızı beLirLeyerek yüksek LeveLLere çıkmak. Bunu yaparken ise kuLLanabiLeceğiniz çeşitLi siLahLar var. Bunları aLmak için say'a /dropitem veya /iteminfo yazabiLirsiniz.Warcraft mod'a benzer bir mod bu mod botLarLada oynanıyor Oyunu anLamayan arkadaşLar için bir kaç ss koyayım..

KURULUM: C:\....\Valve

BUNNY HOP ADDONS [TÜRKÇE]

Fun modLarın arasında önemLi bir yeri oLan bunnyhop mod'un sadece eğLence amaçLı kuruLmuş bir mod'tur beLki aramızda bu mod'u hiç duymayanLarımız vardır normaL çünkü bu mod türkiye'de yok maLesef ben biLe avrupadaki sw'Lerde qörüyorum bence oynanması qereken bir mod çünkü mod sırf bunny üzerine kuruLmuş bir modtur bunny ustaLarımızın hoşuna qidicek bir mod bunny yapmasını biLmeyenLerimiz içinde bunny'i qeLiştirmek için ideaL bir mod..DeathRun mod'a benzer tuzakLarı oLan bir mod.Amacınız tuzakLarı bunny iLe qeçmeye çaLışmak düşünce öLmek qibi bir Lüx yok kaLdınız yerden devam ediyorsunuz mod botLarLa oynanmıyor maLesef çünkü bu mod'un kendine has mapLeri var...İyi eğLenceLer...

KURULUM:C:\....\Valve
.RAR Pass:lockdown39

Warcraft3 ADDONS [TÜRKÇE]

Pro'dan sonra en tutuLan modLardan biri oLan w3 mod'un addons'unu payLaşmak istedim...amxmod oLuşturmak için pro yerine gungame'in üstüne kurdum ister gg ister w3 mod oLarakta kuLLabiLirsiniz tek yapmanız gereken plugins.ini dosyasının içindeki ;gungame.amxx yazısının önündeki ';' kaLdırıp warcraft3.amxx yazısının önüne ';' koymak..bu mod botLarLada oynanıyor henüz test aşamasındaydı herhanqi bir hata oLursa bunu normaL karşıLarım

KURULUM: C:\.....\Valve
.rar pass: lockdown39

Son Düzenleme styla45 : 05-03-2010 Tarih09:11 PM.
styla45 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 06-12-2010, 02:17 PM   #2
-xque[T]ion`
Yeni Üye

-xque[T]ion` 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jun 2010
Mesajlari: 8
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 101279
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : -xque[T]ion` is on a distinguished road
Belirlenen

Paylaşım Güzel Yanlız bu benim konumdu nb'de ~!~

Varsın o kız sarıLmasın bana " Sari - Lacivert " kaşkol yeter boynuma

!

Webmaster ~ Designer ~ Coder

!

-xque[T]ion` Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 3 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 3)

Mesaj kurallari