www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 01-28-2007, 06:15 PM   #1
gangstablue
Yeni Üye

Kayit Tarihi: Jan 2007
Mesajlari: 4
Teşekkür Etme: 1
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 27578
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : gangstablue is on a distinguished road

Arkadaslar anlayanlar yardim edebilirse cok sevinicem

PC nin dügmesine bastim, aciliyorken windows xp görüntüsü geldi (load olayi varya) tam orda durdu, mavi bi ekran cikti UNMOUNBLE BOOT VOLUME gibi biseyler yaziyodu.

Bu hata benim HDD nin C tarafindaydi, benim de D yeri duruyodu öyle fimler falan vardi, dedim D ye format cekip xp yi yükledikten sonra alayim data larimi,...derken C ye de format atti, simdi mecburen D ye xp yi kurdum ama benim pc deki seyler hepsi gitti ...bunlari kurtarma imkani varsa valla cooooooook güzel olacak
gangstablue Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 01-29-2007, 12:35 AM   #2
serkanoksuz
Müstakbel Üye

serkanoksuz 'in Avatari

Kayit Tarihi: Sep 2006
Mesajlari: 286
Teşekkür Etme: 29
Teşekkür Edilme: 146
Teşekkür Aldığı Konusu: 64
Üye No: 19022
Rep Puanı : 8341
Rep Derecesi : serkanoksuz has a reputation beyond reputeserkanoksuz has a reputation beyond reputeserkanoksuz has a reputation beyond reputeserkanoksuz has a reputation beyond reputeserkanoksuz has a reputation beyond reputeserkanoksuz has a reputation beyond reputeserkanoksuz has a reputation beyond reputeserkanoksuz has a reputation beyond reputeserkanoksuz has a reputation beyond reputeserkanoksuz has a reputation beyond reputeserkanoksuz has a reputation beyond repute

bunun için proğramlar var ama sen en iyisi unut onları format felan çekmişsin senin iş zor.
Eski 05-07-2007, 10:19 AM   #3
cardinal2k
Geçerken Uğradım

cardinal2k 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jan 2007
Mesajlari: 98
Teşekkür Etme: 14
Teşekkür Edilme: 258
Teşekkür Aldığı Konusu: 25
Üye No: 28657
Rep Puanı : 12881
Rep Derecesi : cardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond repute

arkadaşım 40 tanede format çeksen HDD ki çoğu şeyi geri getirme imkanın var ama film falan diorsan onlar biraz zor iş olcak HDD başka bir de tak ve kurtarma programları destegi ile kurtarabilirsin

VİDEOLARI İZLE
DEREBEYLERİ-1 (USAME BABA)

DEREBEYLERİ-2 (YAKIŞMIYOR)
cardinal2k Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari