www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 06-08-2006, 10:47 AM   #1
Bostandere
Forum Aşığı

Kayit Tarihi: Dec 2005
Mesajlari: 4,764
Teşekkür Etme: 111
Teşekkür Edilme: 1,308
Teşekkür Aldığı Konusu: 803
Üye No: 4863
Rep Puanı : 65437
Rep Derecesi : Bostandere has a reputation beyond reputeBostandere has a reputation beyond reputeBostandere has a reputation beyond reputeBostandere has a reputation beyond reputeBostandere has a reputation beyond reputeBostandere has a reputation beyond reputeBostandere has a reputation beyond reputeBostandere has a reputation beyond reputeBostandere has a reputation beyond reputeBostandere has a reputation beyond reputeBostandere has a reputation beyond repute

TÜMER METİN: İNÖNÜ'YE ÇIKIP BİR YERİNE BEŞ OYNAYACAĞIM
(Ayşe Özyılmazel/ SABAH)
Beşiktaşlı Tümer Metin, hem takımını bırakıp Fenerbahçe'ye transfer olması hem de askerlik sorunu ile son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri. Ağzını bıçak açmayan Tümer, camiada sevilmese de Beşiktaşlılığının değişmeyeceğini, ancak profesyonelce mücadele edeceğini söyledi.

Son günlerde futbol muhabbetlerinin merkezine futbolcu Tümer Metin konuşlandı. Çünkü Tümer aniden Beşiktaş'ı bırakıp ezeli rakibi Fenerbahçe'yle anlaştı. Acaba Tümer sağ gösterip sol mu çaktı, yoksa transfer olmak her profesyonelin hakkı mı? İşte ben de tüm bunları düşünürken, haftasonu Çeşme'ye gittim. Otelde bir Tümer'dir gidiyor. İnanılacak şey değil kapıdaki valeden, servis yapan garsona, bell-boy'a herkes Tümer'i konuşuyor.

TÜMER'SİZ TATİL HARAM!

"Tümer otelde", "Acaba Fener'de nasıl oynayacak?", "Beşiktaşlılar İnönü'de ne yapacak?"... Ay bayılacağım, anlaşılan Tümer'siz tatil yapamayacağım. Otelde gözlerim fıldır fıldır; şu Tümer'i bir kıstırsam da soru bombardımanına tutsam... Yok Allah yok! Hayalet mübarek... Tam ümitlerimi kesmiş, Tümer'in üstüne soğuk su içmiş, Çeşme'nin en 'in' beach club'ı Sole Mare'de güneşlenirken... Aaa! Gözlerime inanamıyorum! Şu meşe ağacı misali yanmış teni, şort mayosu ve baklava cinsinden kaslı göbeğiyle bambu koltuklarda sere serpe yatan Tümer değil mi? Anında Tümer'e kaynadım tabii. Hoş beş ediyoruz ama içim kımıl kımıl, Tümer'e merak edilen soruları sormalıyım. "Röportaj vermem yasak" diyor. Ben de cinim ya; "Olsun bak zaten teybim yok, sen konuş ben not tutarım" şeklinde tavlamaya çalışıyorum. Hemen acil durum not defterimi çantamda buluyorum ve nefes almadan bir çırpıda mayolu Tümer'le açık açık bir söyleşi yapıyorum.

* Herkes seni konuşuyor, Beşiktaş taraftarı seni eleştiriyor, için rahat mı? Korkuyor musun? İçim çok rahat, gece yastığa başımı rahat koyuyorum ve korkmuyorum.

* Ya İnönü'de Beşiktaş'ın karşısında maça çıkacağın zaman? İnönü'de çok büyük baskı olacağını, eşim Cansu'ya hatta anneme küfürler edileceğini biliyorum. Ama ben mücadeleyi severim, bir oynuyorsam beş oynayacağım!

* Seni Beşiktaşlılığa ihanet etmekle suçlayanlar var... Ben Beşiktaşlıyım ve Beşiktaşlılığım değişmeyecek. Bu durum Fenerbahçe'de bana sıkıntı olabilir ama ben yeri gelecek benim diyen Fenerbahçeli'den daha iyi mücadele edeceğim. Çünkü ben profesyonelim.

'SAMİMİYETSİZ OLMADIM'

* Peki neden "Beşiktaş'tan başka takımda oynamam" dedin? O açıklamayı yaptığım zaman Galatasaray beni istiyordu ve gazetede "Tümer Galatasaray'la ön protokolü imzaladı" diye manşet atıldı. Ama Galatasaray'dan kimseyle görüşmemiştim. O yüzden böyle dedim.

* Fenerbahçe'ye transfer olma durumun var mıydı? Hayır. Fenerbahçe işi geçen pazartesi sabaha karşı üçte Aziz Yıldırım'ın evinde oldu ve salı da basına açıklandı. Aslında ben salı sabahı Beşiktaş Kulübü'ne gideceğim diye söz vermiştim. Fenerbahçe'yle sözlü anlaşınca, "Salı sabahı sözüm var, Beşiktaş Klübü'ne gideceğim" dedim, "Gitme canın sıkılır" dediler. Yine de gittim ve hoş olmayan konuşmalar oldu.

* Hiç "Ben ne yapıyorum" deyip, kararında tereddüte kapıldın mı? Hayır, aklı selim bir adam olarak yapmam gereken buydu. Murat Aksu "Çarşıdan bu aralar geçme" dedi. Beşiktaş'ta oynarken de çarşıdan geçmedim ki. Beni BJK taraftarı hiç sevmedi, benimsemedi.

* Neden böyle düşünüyorsun? Çünkü istedikleri gibi biri değilim. Mesela Pascal'ı hiç sevmem, dünyanın en sahte adamı, samimi değil. Ben samimiyetsizlik yapamadım.

Bostandere Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski Bugün   #n/a 
Teşekkür Botu
Bot
bot Çevrimiçi

Giriş Tarihi: Ocak 2005
Üye No: 0
konyalı (06-08-2006) bu konu için teşekkür ettiler...
bot Çevrimiçi Tesekkur botuna Rep veremezsiniz. Yinede Tesekkurler. Kurallara Aykırı Mesajı Bildir  
Eski 06-09-2006, 12:31 AM   #2
CaKaLBoT
ÇaKaL Üye

Kayit Tarihi: Jan 2006
Mesajlari: 1,791
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 88
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 26295
Rep Puanı : 76884
Rep Derecesi : CaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond repute

* Neden böyle düşünüyorsun? Çünkü istedikleri gibi biri değilim. Mesela Pascal'ı hiç sevmem, dünyanın en sahte adamı, samimi değil. Ben samimiyetsizlik yapamadım.

allah belanı versin senin gibi adamın söylediklerinin hangisinde inandirıcılık war ulan.bide pascalı sevmem diosun noumanın 1000 de 1 i etmezsin...
hala utanmadan ben beşiktaslıyım diyorsun warmı ulan beşiktaşın kitabında İHANET ???
tümeer ligin biran önce baslamasını o kadar istiyorum ki anlatamam.seni o formayla inönüde görmek ve topu her alısında onbinlerce taraftarın kustuğu kini işitmek o kadar zevk verecekki bana anlatamam....
sakın sakın sakın kart görme sakatlanma yalan bahanelerle yırtmaya calısma!!!
seni inönüde görmessem kahrolurum ...
Eski 06-09-2006, 01:59 PM   #3
blAcksmith
Bağımlı Üye

blAcksmith 'in Avatari

Kayit Tarihi: Feb 2006
Mesajlari: 3,412
Teşekkür Etme: 278
Teşekkür Edilme: 713
Teşekkür Aldığı Konusu: 478
Üye No: 8785
Rep Puanı : 36043
Rep Derecesi : blAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond repute

pascalın binde biri değil milyonda milyarda biri olacamazsın sen.beşiktaş taraftarı seni sevmedi bi sor kendine acaba neden.fb lilerde gitme canın sıkılır demişler.aşk olsun murat aksu madalya takman gerekirdi tümere.turkcell yeni bi ödül versin yılın şerefsizi diye.benden bir oy tümere
"BEŞİKTAŞ" Ömür Değil Ölünce Bitsin..

BeşiktAşımız ile ilgili son haberler

Moderator başvurusu için tıklayın
blAcksmith Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 06-09-2006, 02:00 PM   #4
blAcksmith
Bağımlı Üye

blAcksmith 'in Avatari

Kayit Tarihi: Feb 2006
Mesajlari: 3,412
Teşekkür Etme: 278
Teşekkür Edilme: 713
Teşekkür Aldığı Konusu: 478
Üye No: 8785
Rep Puanı : 36043
Rep Derecesi : blAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond reputeblAcksmith has a reputation beyond repute

haaa tümer efendi çarşının adını destursuz ağzına alma çarpılırsın.bakalım nasıl geleceksin inönüye.okadar mert misin
"BEŞİKTAŞ" Ömür Değil Ölünce Bitsin..

BeşiktAşımız ile ilgili son haberler

Moderator başvurusu için tıklayın
blAcksmith Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari