www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Her Telden > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Diğer bölümlere uymayan her konuyu bu başlık altında açınız..

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 12-01-2009, 04:47 PM   #21
mss32dll
Geçerken Uğradım

Kayit Tarihi: Jan 2007
Mesajlari: 58
Teşekkür Etme: 3
Teşekkür Edilme: 11
Teşekkür Aldığı Konusu: 5
Üye No: 29632
Rep Puanı : 560
Rep Derecesi : mss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished road

Alinti:
orjinal mesaji gonderen jockeя Mesaj izle
bu konu gerçektir arkadaşlar

yurtdışında lockerz çılgınlığı var

ciddi bir şekildede dağıtıyorlar hediye

konu aktif

Konunun kilidini açtığınız için teşekkür ederim.

Melike nickli arkadaşın tüm soruları pm üzerinden yanıtlanmıştır.

Her türlü soru ve sorununuzu buradan yazarsanız yardımcı olmaya çalışacağım.

Not : davetiye isteyen arkadaşlar, özel mesaj atarken mail adresinizi eklemeyi unutmayın

styla45
mss32dll Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 12-02-2009, 09:52 PM   #22
azamiturk
Geçerken Uğradım

azamiturk 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jun 2009
Mesajlari: 50
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 0
Teşekkür Aldığı Konusu: 0
Üye No: 84331
Rep Puanı : 10
Rep Derecesi : azamiturk is on a distinguished road
Belirlenen

site doğrudur arkadaşlar bende bu siteye kayıtlıyım arkadaş siteyi size tanıtıyor referl linkini de vermesin mi hasetlik yapmayın bildiğiniz siteler varsa sizde yazın devir artık fırsat devri nerde ne var bilmeliyiz.
azamiturk Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 12-02-2009, 11:35 PM   #23
mss32dll
Geçerken Uğradım

Rep Derecesi : mss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished roadmss32dll is on a distinguished road

Alinti:
orjinal mesaji gonderen azamiturk Mesaj izle
site doğrudur arkadaşlar bende bu siteye kayıtlıyım arkadaş siteyi size tanıtıyor referl linkini de vermesin mi hasetlik yapmayın bildiğiniz siteler varsa sizde yazın devir artık fırsat devri nerde ne var bilmeliyiz.

Teşekkür ederim hocam yorumun için.

styla45
Eski 12-02-2009, 11:41 PM   #24
VIPER
ÇaKaL Üye

VIPER 'in Avatari

Kayit Tarihi: Feb 2009
Mesajlari: 1,120
Teşekkür Etme: 223
Teşekkür Edilme: 7
Üye No: 76331
Rep Puanı : 1667
Rep Derecesi : VIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant future
Belirlenen

azamitürk sen yazıyı nasıl okudunda bu sonucu çıkardın okadar yazının içinde refer linkiyle alakalı bir cümle yok zaten mesaj sayın 2 yazı yazmak için bu konuyumu bekledin hayret

bende mss32dll arkadaşım senin yorumun için teşekkür ederim
VIPER Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 12-03-2009, 03:33 PM   #25
mss32dll
Geçerken Uğradım

Alinti:
orjinal mesaji gonderen VIPER Mesaj izle
azamitürk sen yazıyı nasıl okudunda bu sonucu çıkardın okadar yazının içinde refer linkiyle alakalı bir cümle yok zaten mesaj sayın 2 yazı yazmak için bu konuyumu bekledin hayret

Arkadaşım yazan arkadaşın benim fake hesabım olduğunu kastediyorsan ( ki sanırım onu kastediyorsun yazdıklarınla ) yönetime rapor edebilirsin. Davetiyeni bi yerden temin ettin zaten, lockersla ilgili herhangi bir sorun olursada buraya yaz yardımcı olmaya çalışacağım dedim. Daha lütfen konuyu başka yerlere çekme.

styla45
Eski 12-03-2009, 11:56 PM   #26
VIPER
ÇaKaL Üye

VIPER 'in Avatari

Rep Derecesi : VIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant futureVIPER has a brilliant future
Belirlenen

yazının seninle alakası yok sadece hasetlik kelimesine gıcık oldum

ayrıca site admini okey verdikten sonra bize birşey söylemek düşmez konuyla ilgili ancak soru sorarım

aha bitane aklıma geldi geçen gün siteye girdim giriş puanı vermedi bende dediğin gibi çıkıp çerezleri silip tekrar girdim eee ne göreyim eski puanımdan 2 puan daha düşmüş hepten zarar ettik nasıl oluyor
Eski 12-04-2009, 03:46 PM   #27
mss32dll
Geçerken Uğradım

Alinti:
yazının seninle alakası yok sadece hasetlik kelimesine gıcık oldum

ayrıca site admini okey verdikten sonra bize birşey söylemek düşmez konuyla ilgili ancak soru sorarım

aha bitane aklıma geldi geçen gün siteye girdim giriş puanı vermedi bende dediğin gibi çıkıp çerezleri silip tekrar girdim eee ne göreyim eski puanımdan 2 puan daha düşmüş hepten zarar ettik nasıl oluyor

Yok hocam puan silinmez Belki aklında yanlış tutmuşsundur. Eğerki ptz silindiyse hemen bir mail at kesinlikle 2 gün içerisinde cevap yazıyorlar. Tarzanca bir ingilizce ile bile atsan yeterlidir.:biggrin1:

styla45
Eski 12-05-2009, 08:50 PM   #28
azamiturk
Geçerken Uğradım

azamiturk 'in Avatari

Belirlenen

Alinti:

arkadaşım ben mss32dll yi tanımam ilk defa burda tanıdım niye onu savunuyum ki ama dedikleri doğrudur ne yani senin mesaj sayın 1000 diye senin dediklerin daha mı doğru oluyor ayrıca ben forumlarda vurkaç yapacak biri değilim google'a musa_unsal2005 yazıp ayrıntılı bilgi edinebilirsin dostum. (BABAf)

hasetlik kısmına gelince nerde baksam "seni hain seni referal linkini vermişsin" diyorlar o yüzden hasetlik kısmını kastetdim çünkü sen onun referali olsanda olmasanda senin için durum aynı oluyo değişen bir şey yok ilerde sende referaller arıyacaksın haberin yok

Son Düzenleme azamiturk : 12-05-2009 Tarih08:58 PM.
Eski 12-05-2009, 10:20 PM   #29
VIPER
ÇaKaL Üye

VIPER 'in Avatari

Belirlenen Allah Razı Olsun

niyemi arkadaşım sana niye hemen çıkıştığımın belgesi arkadaş sayesinde gün yüzüne çıktı

google'de arama yaptım (musa_unsal2005) diye karşıma bir site çıktı

ve ilk konu şu reklamlara tıkla 2 dolar olunca hemen hesaba aktarabileceğin site diye

bu alttaki link azamitürk yani (musa_unsal2005) adlı kişinin bu sitedeki birinci mesajı

ikinci mesajı hatırlıyorsun zaten

başlığa bak (%1000000 para kazanma sitesi diğerleri gibi emek çalmaz...)

http://www.cakal.net/showthread.php?t=146797

konuya bakarsan başta yazanları oku ve konun nasıl kapatıldığını gör inanmassan alttaki resimde

convert to cash yazısının altında yazan yazıya bak sitenin kartını almadıysan 75 dolardan aşağı

kart sahibiysen 50 dolardan aşağı para çekilemediğini anlarsın

VIPER = mazlumun,emekli,dul ve yetimin amansız savunucusu
Eski 12-11-2009, 10:39 PM   #30
azamiturk
Geçerken Uğradım

azamiturk 'in Avatari

Belirlenen

kardeş bu işlerden haberin yok heralde bux.to scam olalı çok oldu uzun zamandır ödeme yapmıyor free üyelere o siteye hayatım boyunca kaydolmadım site çünkü sadece alertpaya ödeme yapıyordu bende daha güvenilir olan ve paypala ödeme yapan neobux sitesine üye oldum sitedeki reklamlara sabırla tıkladım ödeme hesabıma yatırıldı ama siteye baktım türkler baya bi azınlıktaydı yabancılar bin dolarları götürüyorlardı daha fazla nasıl kazanılır diye baktım siteden golden üyelik alırsan ve referal sayın artarsa oturduğun yerden maaş gibi para çekebiliyorlardı ben şu ana kadar neobuxtan 48$ elde ettim bunu torrent sitelerinden vip üyelik almak için, rapidden premium almak için kullandım, ebay sitesinden flash disk aldım elime ulaştı. sana söylemiştim başka bir forumda(BABAf) Süper Moderatörlük yapıyorum demiştim. Bu yüden bütün siteleri takip ederim bakarım ve üyeliklerim var bende bu üyeliklerimi neobux'u tanıtmak ve kendime referal kazanmak için gerçekten ilk kazandığım paranın resimleriyle olayı anlattım doğrudur bunda sahtekarlık namına bir şey yok orda birde gün yüzüne çıkarmışım yazıyorsun bunu inkar eden yok ki kardeşim yalan söylemiyoruz doğruyu anlatıyoruz hiç obir durup düşündün mü bu siteler yalan ama bu adamlar neden bunun peşinden bu kadar koşuyolar diye. Senin 75$ olmadan para ödenmez dediğin site aklında kalmış o site sahte bir sitedir adı: awsurveys.com dur, 75$ olsa bile ödeme yapmaz o site. ben bile yani sayılırım bu işlerde ama bu iş gerçek olmasa peşinden de koşmam. hersene ödeme yapan siteler bile bir anda vazgeçip ödeme yapmamaya başlıyor hersene scam listesi yayınlanır, ve bunlara kaydolmayın denir google'a yaz sitelere bak tekinde bile neobux,palmbux,hybux,buxgs,upbux,clicksia yazmaz bunlar ödeme yapan sitelerdir haberin olsun.

Kardeş sana sitenin tam adını veriyorum referalsız falan
www.neobux.com
bir tane paypal hesabı aç sonra paypal hesabınla neobux'a kaydol reklamlara 2$ olana kadar tıkla bu yaklaşık 200 reklam eder(günlük 5 dk nı alır) sonra 2$ olunca paranı paypala aktarmayı dene bakalım aktarmazsa yeniden yazışalım burdan.

olayı kanıtlarla iyice netleştirelim ve olay anlaşılsın
sitede hala 9$ param duruyor reklamlara tıklayarak kazandım hala bekletiyorum.1. resim

bu da parayı istediğim anda çekebileceğimin kanıtı yes dersem para paypal hesabıma aktarılacak 2. resim

bu da scam olmayan diğer sitelerden aldığım ödemeler (param şu anlık 2.96 dolarda en son bir torrent sitesinden vip üyelik satın aldım 20$'a ) 3. resim

Son Düzenleme azamiturk : 12-11-2009 Tarih11:19 PM.
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari