www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Her Telden > Güncel Haberler ve Olaylar > Yurttan Haberler

Yurttan Haberler Yurttan Haberler Bu Bölümümüzde.

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 03-28-2010, 10:02 AM   #1
styla45
Forum Kalfası

styla45 'in Avatari

Kayit Tarihi: Aug 2005
Mesajlari: 7,071
Teşekkür Etme: 5
Teşekkür Edilme: 16
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 4
Rep Puanı : 67186
Rep Derecesi : styla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond reputestyla45 has a reputation beyond repute
Belirlenen 1 ihmal, 1 mucize, 2 cenaze

Denizli'de sobadan zehirlenip ölen çift için inanılmaz bir iddia ortaya atıldı
CAN HAVLİYLE SÜRÜNMÜŞ
Denizli’de Dudu Memiş (64) ile eşi Ramazan Memiş’ten (65), 2 gündür haber alamayan komşuları jandarmayı aradı. Jandarma kapıyı kırıp içeri girdiğinde Dudu Memiş’in cesedi oturma odasındaydı.

Eşinin cesedi ise yatak odasındaydı. Çiftin 3 yaşındaki torunu Ramazan, ölen dedesine sarılmış halde baygındı. Çiftin kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlendiği tespit edildi.

Dede Ramazan Memiş’in ölmeden önce can havliyle ‘112 Acil Servis’i arayıp yardım istediği anlaşıldı. Ayrıca dedenin, sürünerek yatak odasına gidip balkon kapısını açtığı saptandı. Torun Ramazan’ın bu sayede hayatta kaldığı tespit edildi.

KOMŞULAR EKİBİ GÖRMÜŞ
Memiş çiftinin komşusu Galip Demir, “Cesetlerin bulunmasından 2 gün önce 112 Acil Servis ekibinin gece 02.30’da iki kez sokaktan geçtiğini gördüm.

‘Yaralı var mı’ diye sordum. İhbarcının ben olmadığımı söyleyince gittiler. Eğer doğru adrese gitselerdi komşularımız yaşıyor olacaktı” diye konuştu.

Vali Yavuz Erkmen, “112 Acil Servis’ten aldığımız bilgiye göre ihbarda anlatılan adres bulunamamış. Bu nedenle durum asılsız ihbar olarak değerlendirilmiş.

‘112 Acil Servis’ ekibi de geri dönmüş. Soruşturma sonunda her şey netleşecek” dedi.

styla45 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari