www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 04-11-2006, 03:58 PM   #1
๏๒รєรรเ๏ภ
Forum Aşığı

๏๒รєรรเ๏ภ 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jan 2006
Mesajlari: 4,575
Teşekkür Etme: 337
Teşekkür Edilme: 1,629
Teşekkür Aldığı Konusu: 455
Üye No: 6517
Rep Puanı : 91747
Rep Derecesi : ๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute๏๒รєรรเ๏ภ has a reputation beyond repute
Cool "Sakıp Ağa'sız 2 yıl nasıl geçti bir de bana sorun"

"Sakıp Ağa'sız 2 yıl nasıl geçti bir de bana sorun"

Sakıp Sabancı, ölümünün 2. yılında mezarı başında anıldı. Sabancı'nın eşi Türkân Sabancı "Onsuz 2 yıl nasıl geçti bir de bana sorun" dedi.

İşadamı Sakıp Sabancı, ölümünün 2'nci yılında İstanbul Zincirlikuyu'daki mezarı başında anıldı. Basın mensuplarının aile kabristanının içine kadar alınmadığı törende, gelenlere görevliler tarafından beyaz karanfiller verildi. Törende konuşan Sakıp Sabancı'nın kızı Dilek Sabancı, hayatında onun yerini kimsenin dolduramayacağını belirtirken, eşi Türkan Sabancı, "Aradan iki yıl geçti. Nasıl geçti bir de gelin bana sorun. Ona öylesine alışmıştım ki'' dedi.

Yerini kimse tutamaz
Özel koruma görevlilerinin güvenlik önlemi aldığı törene
Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Erol Sabancı, Sakıp Sabancı'nın eşi Türkan Sabancı, kızları Sevil ve Dilek Sabancı, Sabancı Holding çalışanlarının yanı sıra Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Yılmaz Ulusoy, İbrahim Bodur, Zeynel Abidin Erdem gibi iş dünyası temsilcileri, yakınları ve Sabancı Holding çalışanları katıldı. Beylerbeyi Hacı Sabancı Lisesi, Kandilli Kız Lisesi ve Beylerbeyi Olgunlaşma Enstitüsü'nden öğrenciler de hazır bulundu. Sabancı Holding Üst Yöneticisi Ahmet Dördüncü yaptığı konuşmada Sabancı'nın girişimci ve sanayici kişiliğini keskin zekası ile şekillendirdiği sempatik, candan, hoşgörü dolu yapısıyla çalışanlarının hayatında unutulmaz bir yere sahip olduğunu anlattı. Törenin sonunda, basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sakıp Sabancı'nın kızı Dilek Sabancı, çok üzgün olduklarını, ancak herkesin bir gün öleceğini dile getirerek, "Babamı çok özlüyorum. Benim hayatımda onun yerini kimse dolduramaz, ne annem, ne kardeşlerim, ne kuzenlerim. Başka bir insandı benim hayatımda, çok üzgünüm'' diye konuştu. Oldukça duygulu olduğu gözlenen Sevil Sabancı da "Babamızı çok özledim. Ruhu şad olsun. Onun sıcaklığını, güler yüzünü çok özlüyorum'' dedi. Bu arada, Fenerbahçe'nin "Paşalı'' lakaplı amigosu Vecdi Teker'in de kabristanın karşısındaki duvara "Ağam seni çok özlüyoruz'' yazılı afiş yapıştırdı.

Kitaplarını dağıttılar
Törenden sonra Türkan Sabancı ve Sevil Sabancı ile Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül Nişantaşı'nda bir mağazanın önünde kurulan stantda Sabancı'nın yazdığı kitapları imzalayıp aralarına kırmızı karanfil koyarak vatandaşlara dağıttı.

LÜTFEN
๏๒รєรรเ๏ภ Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski Bugün   #n/a 
Teşekkür Botu
Bot
bot Çevrimiçi

Giriş Tarihi: Ocak 2005
Üye No: 0
nike46 (04-11-2006) bu konu için teşekkür ettiler...
bot Çevrimiçi Tesekkur botuna Rep veremezsiniz. Yinede Tesekkurler. Kurallara Aykırı Mesajı Bildir  
Eski 04-11-2006, 11:09 PM   #2
CaKaLBoT
ÇaKaL Üye

Kayit Tarihi: Jan 2006
Mesajlari: 1,791
Teşekkür Etme: 0
Teşekkür Edilme: 88
Teşekkür Aldığı Konusu: 15
Üye No: 26295
Rep Puanı : 76884
Rep Derecesi : CaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond reputeCaKaLBoT has a reputation beyond repute

hımm saolsın kanka

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari