www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee  

Geri Git   www.cakal.net Forumları YabadabaDuuuee > Forum > Eskiler (Arşiv)

Eskiler (Arşiv) Eski konular

CevaplaCevapla

Konu Seçenekleri Görünüm Şekli
Eski 08-04-2007, 01:01 AM   #1
cardinal2k
Geçerken Uğradım

cardinal2k 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jan 2007
Mesajlari: 98
Teşekkür Etme: 14
Teşekkür Edilme: 258
Teşekkür Aldığı Konusu: 25
Üye No: 28657
Rep Puanı : 12881
Rep Derecesi : cardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond reputecardinal2k has a reputation beyond repute

--- VE BOMBA FIKRA ----

TEMELLE Bayburtlu yuruyerek bayburta gidiyorlar.Dağa geldiklerinde feci soguklar iki kafadari fena uşütür.Temel Bayburtluya;

-"Ula hapu ayazda tonacaguz.Kel birbirimizi halledelum da isinalim" der.Bayburtlu fikri begenir ve once Temel egilir'bayburtlu baslar.Isi uzun surmez.Sira temele gelir.Fakat temelin isi bir turlu bitmez.Is saate

varinca Bayburtlu yorulur ve belli belirsiz Temele sorar;

-"Temel dostum eger ısınıyosan bişey demiyorum ama sikiyorsan çok ayip ediyosun"
-----------------------------------------------------------------------------

Ünlü bir haber kanalı, ülkenin en yaşlı adamını bulmuş canlı yayında konuk ediyorlarmış.Spiker bir kaç sorudan sonra muhabbeti ısıtmak için
-"Eeee dede şöyle gençliğinden güzel bir anı anlatırmısın"demiş.

Dede:
-"Anlatayım , daha gençtik günlerden birgün muhtarın kızı koyunları otlatırken yolunu bulamamış ve kaybolmuştu. bütün köyün erkekleri ayrı ayrı yerlere dağıldık muhtarın kızını aramaya başladık. derken kızı ben buldum ve kız o sevinçle boynuma atladı, birbirimize sarıldık derken kaynaştık ve...

Spiker canlı yayın olduğu için biraz bozulmuşve dede demiş
- "başka güzel bir anı daha anlatırmısın?" .

Dede:
- "anlatayım"demiş. "yine bir gün bakkalın kızı koyunları otlatırkenyolunu bulamamış ve kaybolmuştu.bütün köyün erkekleri ayrı ayrı yerlere dağıldık bakkalın kızını aramaya başladık. derken kızı ben buldum ve kız o sevinçle boynuma atladı, birbirimize sarıldık derken kaynaştık ve birbirimizin olduk"demiş.

Spiker bunun üzerine:
"Eee dede bunlar güzel anılar bir de kötü bir anını anlatırmısın?".

Dede başını öne eğmiş ve kısık bir sesle:
"Bir gün de ben kayboldum..."
--------------------------------------------

Üç kişi aralarında sohbet ediyorlarmış. Bir tanesi demişki "Ben bizim hanıma bi alet aldım saatte 200 yapıyor." Ötekiler demişlerki "Porshemi yoksa ferrarimi" "tabiki ferrari" demiş adam. Diğeri demişki "ben bizim hanıma bi alet aldım saatte 250 km yapıyor" Ötekiler demişlerki "Porshemi yoksa ferrarimi" "tabiki porshe" demiş adam. ve üçüncüsü demişki "Ben bizim hanıma bi alet aldım saniyede 160 yapıyor." Ötekiler kulaklarına inanamamışlar ve "hassi.tir lan" demişler. Adam demişki "Valla bitane baskül aldım"
----------------------------------------------

Ölüyü diriltir
Temel fadimenin *ötüne hastadır. Fadimeyi ikna etmek için her yolu dener fakat olmaz. Sonunda fadimeyi ikna eder. Temel bir müddet sonra ölür. Fadime hergün mezarlıga gelir ve *ötünü mezarın başına gelecek şekilde eteğini sıyırır ve oturur. Görenler hayretle ne yaptığını sorarlar.
Oda;
- ''temel derdiki bu sendeki *öt ölüyü diriltir''...

Süzme
Temelle fadimenin 8 çocuğu varmış.Hepsi birbirinden salakmı.Temelle fadime bu yüzden artık çocuk yapamaktan vaz geçmiş.ve doktoro gitmiş doktor bunlara 1-2 kutu prezervatif vermiş ve nasıl kullanıldını anlatmış.ardan epey bi zaman geçmiş prezervatifler bitmiş.temel kara kara düşünmeye başlamış fadime temelin yanına gelerek
- ''üzülme temel ben sana dantelden örerim''demiş.
Aradan 9 ay geçmiş temelle fadimenin 1 çocuğu daha olmuş 9-10 yıl sonra bakmışlar çocuk çok akıllı diğerlerine benzemiyoo...
Temel kahvede otururken bir gün sormuşlar''senin 9 çpcuğun var 8 çok salak iyide bu sonuncusu nasıl bu kadar akıllı''
Temel:
- SÜZME O,SÜZME

Robot
Kadın kocasını başka bi adamla aldatıyormuş.. adam iş seyehatinde. bunlar rahat, yatak odasında muhabbette...aniden kapı açılmış.

-Adam erken dönmüş seyahatten.. bunlarda bir panik... yataktaki adam kadına dönmüş:'' dur tatlım aklıma bir fikir geldi.ben çok iyi robot taklidi yaparım, sen de benim robot olduğumu söyle..'' derken adam içeri giriyor ve manzara karşısında açıyor ağzını yumuyor gözünü. kadın soğukkanlı bir şekilde: '' hayatım.durum gördüğün gibi değil. hep iş hep iş.. ben hep yalnızım. bu robotu aldım. sahibinin her istediğini yapıyor, sensizliği unutturuyor bana... adam işi çakmış tabii, hiç renk vermeden:'' iyi o zaman bi de ben deneyim..'' demis geçmiş ''robot''un arkasına. bir yüklenmiş, girmiyor, ikinci yine girmiyor.., kadına dönüp:''hayatım bu robotta imalat hatası var. git içerden matkabı getir, deliği büyütelim.'' demiş. bakmış ''robot'' *öt elden gidiyor konuşmaya başlamış:''hiç gerek yok, lütfen bir daha deneyin...''

Atıl kurt
Tarkan bir gün kız arkadaşı ile sevişiyormuş kurdu ise odanın ortasına oturmuş onları izliyor, o arada bizans ordusu saldırmaya başlıyor.
Tarkan;
- "Atıl kurt" diye seslenir.
Kurt;
- "Tabi *mına *oyim hep atıl hiç katıl yok!!!"

bi adamın 3 oğlu bi de kızı varmış bir gün büyük oğlanı evlendirmiş köy kahvesinde gerile gerile anlatıyo
-benim büyük oğlanı evlendirdim. gelinde bi mal var büyük oğlan yaptı ben yaptım ortanca oğlan yaptı hani benim bi küçük ali var ya o bile yaptı.
aradan zaman geçer ortanca oğlanı evlendirir.Yine kahvede anlatır.
-ortanca oğlanıda evlendirdim arkadaş yeni gelinde bi mal var ortanca oğlan yaptı ben yaptım büyük oğlan yaptı hani benim biküçük ali varya o bile yaptı
aradan yine zaman geçer adam kahvede üzgün üzgün oturur sorarlar noldu hayırdır, Adam anlatır
-arkadaş ben kızı evlendirdim damatta bi alet var kızı yaptı karıyı yaptı beni yaptı büyük ve ortanca oğlanı yaptı hani benim bi küçük ali varya o da öldü demiş.

Iki tane kiz cocugu sahibi aile varmis. Bir gun misafirlikte sohbete baslamislar...
-Eee, sizin kizdan n`aber?
-Valla iste noolsun! Biliyorsunuz ise girdi gecen sene. Basini kasiyacak vakti yok. Ilk baslarda *******i fazla mesai yapiyordu. Sonra hafta sonlari da calismaya basladi.

Patronu cok sevmis. Her isi ona yaptiriyormus. Derken Ankara seyahatlari basladi. Bizimki canta sekreter gibi patron nereye, o oraya. Sonra Paris seyahatleri filan, en sonunda bu is boyle olmayacak dediler, patronu ona ev tuttu. Deli gibi calisiyor evladim. Ee, peki sizinki ne alemde?
-Valla bizimki de ****** oldu, ama bu kadar acik soyleyemiyoruz

Bayanin Biri Hayvan Beslemeye Karar Vermiş Gitmiş Kendine Bir Papağan Almiş
Ama Papağan çok Fazla Küfür Ediyormuş Kadin Eve Geldiğinde Ilk Sözü Hoş Geldin Oros*u Oluyormuş. Kadin Papağani Kuşcuya Götürüp Al şunu Beni Rezil Ediyor Herkeze Demiş. Kuşcu Ismail Efendi Yarin Gelin Alin Ben Onu Terbiye Ederim Demiş. Sonra Kuşu Düzgün Konuşana Kadar Sicak Suyun Içine Sokmuş Cikarmiş.ertesi Gün Kadin Gelmiş Düzeldimi Diye Sormuş.
Kuşcu: Evet
Kadin:test Etmek Istiyorum Söyle Bakim Ben Eve Gelince Ne Diyeceksin
Papağan: Hoş Geldiniz Hanfendi.
Kadin: Bir Erkekle Gelirsem.
Papağan: Hoş Geldiniz.
Kadin:iki Erkekle Gelirsem.
Papağan: Hoş Geldiniz Hanfendi Ve Beyler.
Kadin: Pekiii üç Erkekle Gelirsem.
Papağan: Yaa Ismail Efendi Sen Suyu Hazirla Bu Kari Harbiden Oros*u.

İLAÇ
Adamın biri kabızlık şikayeti ile doktora gitmiş.doktor buna bir tane fitil vermiş kullan geçmezse yine gel demiş.adam ertesi gün terar gelmiş
-ya doktor bey hala kabızlığım geçmedi
-bu sefer ikitane kullan kesin geçer.
adam ertesi gün gene gelmiş
-ya doktor bey sen geçer dedin ama hapları attıktan sonra kabızlığım geçmedi hatta karnımda ağrımaya başladı
doktor:
-ne sen anları ağzınamı attın?
adam:kızarak
-netcedik dötümüzemi sokcakdık.
ÜÇÜZ
Üçüz kardeşler hepsininde sorunuda aynı malzemenin boyu kısa. birincisi doktara gitmiş, durumu anlatmış malzemeye bakmış.sana bir şişe şurup veriyorum,bu istediğin uzunluğa ulaştırır.
ikincisi gün ikinci kardeş aynı doktora gidiyor.doktor ne o şurup işe yaramadımı uzamadımı demiş. o zama 2 şişe vereyim bu sefer olacak demiş.
üçüncü gün en son kardeş aynı doktora gitmiş.adam kafayı yiyecek genemi olmadı demiş. o zaman bi düzüne şurup yazıyorum kullan bu sefer işe yarıyacak.
bir ay sonra ilk kardeş doktora teşekkür için gelmiş
-walla doktor bey verdiğiniz surup işe yaradı tam istediğim buyuklukte oldu sağolun demiş.arkasındab ikinci kardeş girmiş.
-walla doktor bey verdiğiniz şurup işe yaradı amma biraz uzun oldu.

doktor şaşırmış:

-siz ikizmiydiniz

- hayır. biz üçüsüz
-peki üçüncünüz nerde?
aşağıdan üçüncü bağırıyor
-köşeyi dönebilsem sülaleni tikecem

VİDEOLARI İZLE
DEREBEYLERİ-1 (USAME BABA)

DEREBEYLERİ-2 (YAKIŞMIYOR)
cardinal2k Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
Eski 08-14-2007, 09:54 AM   #2
F.S.Mehmet1453
Aşmış Üye

F.S.Mehmet1453 'in Avatari

Kayit Tarihi: Jun 2007
Mesajlari: 50,904
Teşekkür Etme: 70
Teşekkür Edilme: 143
Teşekkür Aldığı Konusu: 89
Üye No: 43266
Rep Puanı : 59275
Rep Derecesi : F.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond reputeF.S.Mehmet1453 has a reputation beyond repute
Belirlenen

saolll koptum ya.
F.S.Mehmet1453 Ofline   Alinti Yaparak Cevapla
CevaplaCevapla

Bu Konudaki Online üyeler: 1 (Üye Sayisi : 0 Ziyaretçi Sayisi : 1)

Mesaj kurallari